Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość tracy

Dokąd na wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie czeka tego roku tato -wanie mojej drugiej córeczki, która przyjdzie na świat na dniach, wiec pewnie tylko lokalnie. Ale na szczęście nie mam żle. W Gdyni i okolicach jest wiele fajnych miejsc turystycznych i atrakcji z których mogę korzystać jako lokers. Poza tym mieszkam przysłowiowy rzut beretem od Krynicy Morskiej albo Malborka a tam nie byłem. Może to okazja na lokalne wypady w te wakacje:). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zastanowić się nad wynajęciem czegoś nad polskim morzem. Niby narzeka się na pogodę ale mogę z czystym sumieniem napisac.ze za każdym razem jak wyjeżdżałam nad morze pogoda udawała nam się znakomita.  Oczywiście moze zdarzyć się jeden czy dwa dni pochmurne. ale ile można w końcu leżeć na plaży? W takich dniach można wybrać się na zwiedzanie okolicy. 

Mogę polecić również wygodne apartamenty w Sopocie:

http://sanhaus-apartments.pl/

 

Gdzie zdarzyło nam się wynajać sobie mieszkanie na weekend tej jesieni. Pierwszy raz korzystaliśmy z tej formy noclegu i jesteśmy miło zaskoczeni. Dobry standard, niższa cena niż pokój w hotelu ( !). Na stronie wynajmowaliśmy również mieszkanie na wakacje i w tym roku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak poza morzem, to marzy mi się również jakiś wypad ze znajomymi do Warszawy. Słyszałam sporo o znajdującym się tam torze Kartingowy Narodowy. To podobno jeden z lepszych torów, dlatego stale myślę, czy by się tam kiedyś nie wybrać. Lubię jazdę na gokartach, a widzę, że na stronie http://kartingowynarodowy.pl/, mają doskonałą ofertę. Byle do wakacji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam w tym roku finanse nie pozwoliły na wyjazd rodzinny, dlatego zdecydowałam się wysłać syna na obóz żeglarski na Mazury połączony z egzaminem na patent. Mazury to pełna bezkresnych lasów i jezior kraina wakacyjnej przygody. Nie ma w Polsce lepszego miejsca, by zdobyć pierwsze żeglarskie szlify. Oferta jaką wybraliśmy znajduje się na stronie https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe Obóz żeglarski to dwa tygodnie pełne niezapomnianych wrażeń, poznawania teorii i sprawdzania się w pasjonującym żeglarskim rzemiośle, a także niepowtarzalnych wieczorów przy ognisku wśród szant i zabaw w gronie nowych przyjaciół. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w kilkuosobowej grupie, nasze dzieci poznają tajniki sztuki żeglowania na jachtach otwartych oraz kabinowych. W ciągu 14 dni uczestnicy obozu zostaną nauczone wszystkiego, co potrzebne by zdobyć patent żeglarza jachtowego i ufając własnym umiejętnością rozpocząć samodzielną przygodę z żeglarstwem. Jeżeli znasz swoje dziecko i wiesz, że uwielbia wodę i wspaniała zabawę to taki obóz jest z pewnością idealnym rozwiązaniem na wakacyjny wyjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie latania i fruu byle dalej, byle cieplej [:)] A propos, dla wszystkich latających: warto wiedzieć, że od pewnego czasu przewożników obowiązuje rekompensata za spóżniony lub odwołany lot! Claimflights to firma pomaga w roszczeniach, a warto się zaznajomić, bo można dostać nawet 600 euro! [:)] Jest o co walczyć. Oczywiście nikomu nie życzę [:P]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej to tak jak ja :D Planuje wyjechac koncem wrzesnia, a jak w tym terminie to oczywiste, ze za granice... Ja celuje w Teneryfę i super apartamenty http://happyapartmentstenerife.com/pl/ . Blizutko plazy, niedaleko lotniska wiec transfer to bedzie chwila. A sama wyspa, istny raj, jak w sumie cale Wyspy Kanaryjskie. Planujemy z rodzinką pozwiedzać dokładnie tą wyspę i wynająć najlepiej samochód, tak jak polecają na różnych blogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×