Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pebs

Kredyt gotówkowy na 9 tys zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - potrzebuję kredytu gotówkowego na 9 tys zł. Chciałbym abyście pomogli mi odszukać najkorzystniejszą ofertę.

Jestem mieszkańcem Radomia, chciałbym to zaciągnąć na max 3 lata.

Średni dochód to 2800 zł netto.

Nie mam nikogo na utrzymaniu.

Mam 27 lat;

Aktualnie kończę spłacać inny kredyt gotówkowy, zostało mi 2 raty po 230 zł.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Pamiętaj żeby zawsze rozważnie korzystać z ofert pożyczkodawców. Czytaj dokładnie umowy i nie korzystaj z "pierwszej lepszej oferty" a już na pewno nie zaciągaj pożyczek w firmach bądż u osób prywtanych o których nigdy nic nie słyszałeś - z doświadczenia wiem, że to rodzi tylko same problemy a nie niesie rzadnej pomcy. Warto sporządzić spobie pewne kalkulacje o których przeczytałem tutaj: [...]

 

W każdym razie jeśli już przeliczysz sobie na prawde ile potrzebujesz zgodnie z powyższymi wytycznymi skorzystaj z ogólno dostępnych rankingów i opinii ludzi którzy już korzystali z pożyczek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pebs weż kredyt w swoim banku. Budując sobie dobrą historie kredytową sami będą Ci oferować coraz to wyższe limity kredytów których oczywiście od razu nie bierz. Im rzetelniejszy klient tym bardziej ważny dla banku.

 

Ciekawą opcją o której pisał kiedyś Samcik na swoim blogu jest wzięcie karty kredytowej na bardzo mały procent bez opłat wstępnych, prowizji i ubezpieczenia (jak w przypadku zwykłych pożyczek i kredytów) a następnie po złożeniu wniosku o zamianę limitu w karcie na kredyt gotówkowy spłata takiego kredytu - obciążają nas tylko odsetki ktore teraz nie mogą przekraczać 12%. Jest to najtańszy sposób ale trzeba sprawdzić w banku w ktorym weżmierz kredytówkę czy można jej limit zamienić na kredyt gotówkowy i na jakich to się odbywa warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rollka

Albo po prostu jest opcja aby wziąć sobie kartę kredytową. I z miesiąc spłacić pieniądze z 0% /. Wiele osób tak robi i zwiększa sie historia kredytowa.

Poza tym w sieci jest naprawdę wiele rankingów. Przeglądałeś może? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dwejka

Dokładnie. Na początku autorze przejrzyj sobie poszczególne zestawienia kredytów w sieci a potem umów się na rozmowę z doradcą finansowym. Nie takim z banku ale niezależnym.

Patrzyłeś może na stronę comperia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dancera

Dokładnie ! RRSO jest najważniejsze. Tylko problem jest w tym,że większość Polaków nawet nie zdaje sobie sprawy z tego co to jest. Nabierają się na promocje, których jest dużo praktycznie wszędzie. Szczególnie w tv.

Podają tam,że oprocentowanie wynosi jakieś 6% ale wliczając pod uwagę przeróżne prowizje i takie tam bzdety to jest o wiele, wiele wyższe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Kiepsko jest z tym również z bankami. Większość doradców o tym nie informuje, bo mogłoby to odstraszyć potencjalnych klientów.

 

@pebs podjąłeś już decyzję? Czy jeszcze się zastanawiasz?

 

Ewentualnie zostaw tam kontakt na tej stronie comperia - jutro oddzwonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Miałem w ostatnich dniach sporo na głowie. Koniec miesiąca, dużo pracy w firmie tak wiec dopiero w tym tygodniu będę rozglądał się za kredytem na poważnie.

Czy ktoś z Was może polecić dobrego doradcę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze prześledziłeś tą stronkę którą podałam - comperia. Przecież oni mają tam też doradców inwestycyjnych, kredytowych, oszczędnościowych. Zostaw tam kontakt u nich w formularzu konaktowym - oddzwonią w określonej przez Ciebie godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu sobie siadłem i wszystko sobie przestudiowałem. Najbardziej zainteresował mnie bank pocztowy. Może ktoś z Was miał z nim do tej pory do czynienia? 

A tam w comperii to pracują niezależni doradcy? Będą w stanie coś sensownego doradzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank pocztowy to polski kapitał - wychodzę z założenia, że lepiej jest go wspierać - niż inne zagraniczne, bo rozwijamy przez to narodową gospodarkę.

 

A co do comperia to tak - oni tam szukają dla swoich klientów najkorzystniejszych opcji - z tego są znani. Wiesz, w środowisku można szybko sobie popsuć reputację gdyby tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - potrzebuję kredytu gotówkowego na 9 tys zł. Chciałbym abyście pomogli mi odszukać najkorzystniejszą ofertę.

Jestem mieszkańcem Radomia, chciałbym to zaciągnąć na max 3 lata.

Średni dochód to 2800 zł netto.

Nie mam nikogo na utrzymaniu.

Mam 27 lat;

Aktualnie kończę spłacać inny kredyt gotówkowy, zostało mi 2 raty po 230 zł.

Jeśli nadal szukasz kredytu to najlepszą opcją dla ciebie będzie bank Pocztowy, Detusche bank, BNP Paribas bank. Jeśli potrzebował byś pomocy napisz pomogę ci czy też podam samą ofertę. Nie musisz szukać nigdzie na żadnej stronie profesjonalną pomoc możesz otrzymać tu na forum.

 

www.kredyty-zagranica.pl

 

 

 

Z poważaniem

 

Grzegorz Klimczak

 

Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy

 

Broker i Dealer Samochodowy

 

tel. 506203558/790382868

 

Sieć Lycamobile tel. +48 729460172

 

e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl

 

skype: grzegorz.klimczak

 

gg: 1752886

 

www.kredyty-zagranica.pl

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz najlepszych i najbardziej satysfakcjonujących ofert. Dla ułatwienia jest ta strona 
https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
dzięki której wszystko masz w jednym miejscu.

W ofercie są konta osobiste,firmowe lub kredyty,pożyczki na różne cele od chwilówek przez samochodowe, leasing, hipoteczne, konsolidacyjne i inne.

Wejdź, zobacz, porównaj a może cię coś zainteresuje.

https://weronika14.oferty-kredytowe.pl/
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×