Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

kuba0060

Użytkownicy forum
  • Content count

    2
  • Joined

  • Last visited

  1. Wyjście z pętli

    Z 3 ostatnich miesięcy wynagrodzenie to 9 tysięcy, umowa zlecenie od października 2018 do końca 2019 roku, przedłużona już raz, 3471zl brutto student + 20zl brutto nadgodzina, wynagrodzenie na konto.
  2. Witam Mam 22 lata, dłuższy czas temu popadłem w pętlę chwilówek, z której próbuje się wydostać. Udało spłacić mi się już sporo, niestety zostały ostatnie 3 pozyczki, które są już w sądzie i niedługo będę miał komornika. 1. Aasa - 4 tysiące 2. Mini pożyczka - 3 tysiące 3. Viasms - 1 tysiąc W długi popadłem przyjeżdżając na studia zaoczne, sam się utrzymuje a w pierwszej pracy zostałem trochę oszukany co do moich zarobków i żeby przeżyć, opłacić mieszkanie i szkołę to musiałem to zrobić. Teraz mam dobrą pracę ale chcę skończyć z tym długiem. Czy jest możliwość aby dostać pożyczkę na weksel z umową cywilno-prawna 8-10 tysięcy do spłaty za 2 lata? Spłacił bym wszystkie długi i mógł uzbierać pieniądze na spłatę. Nie chciałbym teraz spłacać rat ponieważ muszę opłacać wszystko, studiuje zaocznie i obecnie przez kilka miesięcy chodzę codziennie na szkolenia wieczorne IT (CCNA i od września CCNP) , dzięki którym będę w pracy zarabiał o wiele więcej przez co nie martwię się o uzbieranie pieniędzy. W ostateczności jednak może możliwość jakiś małych rat narastających czy coś w tym stylu. Jeżeli ktoś jest w sensie pomóc to proszę o odpowiedź bądź podpowiedź, Pozdrawiam
×