Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

W życiu różnie nam się układa raz pod górkę raz trochę lepiej. Są sytuacje kiedy finansowo stoimy bardzo kiepsko a jedynym wyjściem są wtedy firmy pożyczkowe i ich lichwiarskie pożyczki. Osoby które są w BIKu i nie maja już innego wyjścia jak tylko pożyczyć pieniądze na spłatę długów prosimy o krótkie opisanie swojej sytuacji w paru punktach:

 

1. Jak to się stało że wpadłem/wpadłam w pętle zadłużenia?

2. Jaka jest sytuacja rodzinna?

2. Gdzie i jakie mam długi?

3. Czy próbowałem/próbowałam rozwiązać problem długów w inny sposób np. poprzez dodatkową pracę?

4. Napisać ile pieniędzy potrzeba oraz na co planuje się jej wydanie.

5. Dobrze by było dołączyć rachunki lub jakiś dowód swojej złej sytuacji finansowej (dane osobowe mogą być zamazane)

 

Uwaga w przypadku otrzymania darowizny pieniądze muszą iść tylko na spłatę chwilówek i kredytów, inaczej pomoc nie ma sensu.

 

Jeżeli jesteś osobą nieuczciwą i tak naprawdę potrzebujesz pieniędzy na coś innego albo chcesz kogoś naciągnąć podając fałszywe dane opuść to miejsce.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×