Elfweard 1 Report post Posted April 2 To na kiedy ten KseF przenieśli? No a tak na serio to ma ktoś może Subiekt GT, Base i Sellintegro? Poustawialiście już Subiekta? Niby wszystko ustawiłem w subiekcie ale dziś wpadła nowa faktura przez sellintegro do subiekta i nic się nie zmieniło. W sensie że nie ma tej e-faktury. Co robię nie tak? Share this post Link to post Share on other sites
zatorski 2 Report post Posted April 2 Też mam problem generuje przez subiekt gt prawidłowo e-fakturę a przez sellintegro generuje się faktura tradycyjna i muszę ręcznie zmienić typ faktury na e-fakturę żeby subiekt wysłał ją do ksef . Ktoś wie gdzie ustawić prawidłowo typ dokumentu do automatyzacji ? Z tego co widziałem spory zakres literatury w tym zakresie jest tutaj https://lexliber.pl/prawo-gospodarcze-i-handlowe Share this post Link to post Share on other sites
gleichner.hugh 0 Report post Posted Wednesday at 10:00 AM Dlaczego małe firmy odkładają cyfryzację zbyt długo? Tu znalazłam ciekawą odpowiedź - https://doba.pl/wroclaw/artykul/cyfryzacja-w-malej-firmie-bez-wielkiego-budzetu-od-czego-zaczac-zeby-szybko-zobaczyc-efekt/58791/0/noa123. W wielu firmach temat schodzi na dalszy plan, dopóki bieżąca praca jeszcze się dopina. Faktury da się wystawić ręcznie, koszty można trzymać w mailu albo w kilku folderach, a terminy płatności zapisać w notatkach. Taki układ przestaje się opłacać wtedy, gdy właściciel kilka razy w tygodniu wraca do tych samych czynności: szuka dokumentów, poprawia dane i odtwarza terminy płatności. Koszt nie zawsze pojawia się więc na fakturze za nowe narzędzie. Często widać go wcześniej w straconym czasie i w rosnącym ryzyku pomyłki. Share this post Link to post Share on other sites