Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
zatorski

Sprzedaż mieszkania i komornik

Recommended Posts

Drodzy,

Czy sprzedaż majątku dokładnie mieszkania ma wolnym rynku i spłacenie z tego hipoteki a za różnice części długów również będzie traktowane jako ucieczka z majątkiem? Pomijam kwestie czasu sprzedaży do ogłoszenia upadłości.

Czy żona jeżeli posiadamy skuteczna rozdzielność minęły 3 lata musi również zwrócić do masy upadłości swój udział.

Upadłość ogłasza tylko mąż?

Jak będzie patrzył na to sąd, syndyk.

Z góry dzięki za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście mogę Wam powiedzieć że jeśli macie problem z sprzedażą nieruchomości lub po prostu zależy Wam na czasie to skontaktujcie się z https://transakcja24.pl/skup-nieruchomosci-wejherowo/ Zajmą się wszystkim kompleksowo a załatwienie wszystkich formalności oraz przekazanie Wam środków za nieruchomość odbędzie się w bardzo krótkim czasie. Pośród skupowanych przez nich nieruchomości znajdują się m.in. domy z ogródkiem, apartamenty w centrum miasta, siedliska usytuowane poza granicami miasta, mieszkania i domki nad morzem, kawalerki czy różnego rodzaju działki. Warto dołączyć do ich szerokiego grona zadowolonych klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×