Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Arkadiusz

Parę słów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arkadiusz

Witam

Piszę tutaj bo może znajdzie się osoba która będzie mi w stanie pomóc. Opiszę krótko swoją historię, przez prawie 10 lat pracowałem w korporacji, stres, nadgodziny, brak snu to wszystko przełożyło się na stan zdrowia. Póżniej szpital,leczenie wracanie do życia. Zostałem bez pracy, ciągłe poszukiwanie i tak na prawdę rozczarowanie tym co się dzieje na rynku pracy...Po paru miesiącach niemożności w znalezieniu pracy postanowiłem otworzyć swój  biznes. Lata doświadczeń pomogły w napisaniu biznes planu i chęci stworzenia czegoś swojego...Obecnie staram się o środki z Urzędu Pracy na otworzenie własnej działalności, jednakże do tego jest jeszcze długa droga.Niestety nie wszystko jest takie piękne...Brak środków do życia spowodował, że przestałem spłacać kredyty które dotychczas spłacałem regularnie...Wysyłałem pisma do banku, prośby, zaświadczenia niestety nic to nie dało. Na chwilę obecną mam ponad 3 tysiące zaległości, wpłacam tyle ile mogę, ale mam też dwójkę dzieci na utrzymaniu i staram się wiązać koniec z końcem...pieniądze się kończą

Proszę o pomoc osobę która będzie wstanie mi w jakikolwiek sposób pomóc. Jestem młody, mogę pracować gdziekolwiek bez umowy, może ktoś z Was będzie w stanie załatwić mi kredyt na spłatę zobowiązań, choć tego chcę uniknąć, nie chcę pakować się w kolejny kredyt.   

Będę zobowiązany za jakąkolwiek pomoc

aliennekk@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×