Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość michał

Pożyczka do 70 tyś udzielam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michał
Witam,
Jestem osobą fizyczną, która dość sporo czasu spędziła za granicą dokładnie w Norwegii (trochę się zarobiło pieniążków )i chciałbym teraz po powrocie do Polski(już przyjechałem)jakoś to zainwestować 
Postanowiłem wejść w branże pożyczkowa
Kwota kapitału jaką mogę rozdysponować to 70 tyś zł.Oczywiście bez wygłupów ,że ktoś odrazu chce 70 tyś bo to by było podejrzane 
Potrzebujesz gotówki pisz do mnie ,jestem osoba wyrozumiałą i szybko możemy to załatwić 
Nie pobieram żadnych przedpłat bo dla mnie to jest głupotą (pobieranie opłat skoro to ludzie chcą pożyczyć)
Pieniążki wysyłam na wybrane konto 
Zastanawiacie się co jest potrzebne?- już mówię:
 
- dowód osobisty(w ciemno nie udzielam)
- telefon komórkowy(celem kontaktu)
- posiadanie konta w banku(czy taka osoba ma jakieś konto w banku)
- Stały dochód (może być potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na konto- muszę mieć pewność że ta osoba mi to spłaci)
Nie sprawdzam w żadnych bikach itd 
 
Umowę wysyłam mailem, po otrzymaniu podpisanego egzemplarza wysyłam pieniądze na konto.
 
Więcej informacji udzielam mailowo,
Jestes zainteresowany/a pisz odrazu na email -biurokredytowewarszawa@interia.pl
 
pozdrawiam wszystkich 
Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wejść w "branżę pożyczkową" a jesteś "Jestem osobą fizyczną" najpierw musisz założyć firmę. Oczywiście prywatne pożyczki też istnieją i mają się dobrze ale w takim przypadku ciężko byłoby to kontrolować. Niby spisujesz umowę cywilno-prawną i umawiasz się na odsetki ale biznesu z tego tak nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

A jeżeli ktoś jest w BIKu to też dostanie pożyczkę ? Nie chce mi się wierzyć, że osoba prywatna może udzielać takich ofert, gdyby ktoś okazał się jednak niewypłacalny to jak póżniej wszystko jest egzekwowane ? Nie wiem na dzisiejszym rynku finansowym naprawdę trzeba uważać gdzie i co sie zaciąga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

Kredyty dla każdego!

Umowy o pracę
Działalność gospodarcza
Umowy zlecenie
Emerytury oraz renty
Kontrakty marynarskie
Rolnicy

Kredyty na wszystko! Nie pytamy o cel na który przeznaczysz środki!

Oferta kilkunastu banków! Decyzja o przyznaniu kredytu nawet w dniu złożenia wniosku!

Nie udzielamy kredytów z negatywną historią w Biurze Informacji Kredytowej. Minimalna kwota udzielanego kredytu to 10 tys. zł

Chcesz wiedzieć więcej lub zbadać swoją zdolność kredytową? Napisz lub zadzwoń!

Telefon: 661291212
e mail: lukasz.krzeminski(malpa)strefakredytow.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×