Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sonia

To jest bezpieczne, kiedy masz sprawdzony i dobry kantor, taki jak np. wymieniaj.pl. Teraz mają fajną promocję dla nowych użytkowników, więc warto się zarejestrować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jeszcze nie wymieniałem walut w kantorze internetowym, ale jak przyglądałem się tym największym, czy tym społecznościowym, to sądzę, że jest w tym potencjał i warto korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Łuki778

Jedyny kantor, który mogę śmiało polecić to Amronet.pl

Nie mają żadnych haczyków i ukrytych opłat tak jak w przypadku konkurencji.

Można negocjować u nich cenę kursu w przypadku większej kwoty i najważniejsze - wystawiają faktury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo909a

Jeśli ktoś szuka dobrego kantoru to polecam Amronet.pl

Obsługują wszystkie banki, transakcje odbywają się bardzo szybko.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gina

Dobrym kantorem jest wymieniaj.pl polecam serdecznie.

Nie raz u nich wymieniałam, zawsze bezproblemowo i zawsze jakieś promocje na kursy. A jak nie to bardzo korzystne oferty. Zawsze udawało mi się coś zyskać dodatkowo. Sprawa też taka że często wymieniam duże kwoty więc korzystniejsze kursy są bardziej odczuwalne. Ale kantorowi nie można nic zarzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Kowalczyk

Też korzystałam z kilku kantorów, ale najlepszym okazał się wymieniaj.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy Pan

No mnie akurat do wymieniaj.pl namówił mój brat, podobno nie mógł patrzeć na to, że tyle czasu tracę na bieganie do tradycyjnego kantoru:) Teraz jest okej, jestem zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz

Mnie co prawda nikt nie namawiał, sam szukałem, aż uznałem, że znalazłem najwłaściwszą opcję dla siebie. Wymieniaj.pl mi najbardziej odpowiada. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

Czy korzystał ktoś z forumowiczów z kantoru, który wymiania walutę przez internet? Jeżeli tak to proszę o informację, który z ekantorów jest dobry, który jesteście w stanie polecić?

Długo dosyć korzystam z Amronetu, myślę, że warto tam się zarejestrować, super szybko realizuje transakcje. Sprawdzony i bezpieczny kantor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel80

Potwierdzam.

Amronet.pl to jedyny kantor, który mogę polecić.

Wszystko odbywa się bardzo szybko, obsługują wszystkie banki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość foxter

W TV widziałem reklamę cinkciarza, pewnie też dobry kantor, ale na razie korzystam z Amronet i jest OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość foxter

W TV widziałem reklamę cinkciarza, pewnie też dobry kantor, ale na razie korzystam z Amronet i jest OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele kantorów internetowych. Jak wpisze sie to w google to od razu wyskoczy Wam bardzo długa lista. Sama jestem jednak zdania,ze warto jest się dobrze zastanowić nad tym gdzie się wymienia pieniadze bo przecież są lepsze oraz gorsze kantory. Bardziej sprawdzone firmy, te mniej... Odpowiednie zabezpieczenia mają bardzo duże znaczenie. Kantor powinien być opatrzony odpowiednimi certyfikatami.....

Ze swojej strony mogę polecić Ergokantor:

http://ergokantor.pl/

 

Obecnie mamy kredyt we frankach i z ich pomocą go spłacamy. Warto jest to robić przez kantor bo dzięki temu oszczędza się na jednym franku kilkadziesiąt groszy w stosunku do oferty banku. Wiele osob o tym nie wie niestety oraz sporo traci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wawa_s

Powiem jak jest w kantorze Amronet.pl. Tutaj tak, przewalutowanie następuje od razu, jeżeli się wybierze najlepszy dostępny kurs. Całodobowo można dokonywać wymiany walut. Zlecić wypłatę na konto można też w każdej chwili, automatycznie wysyłają środki, a reszta zależy od momentu księgowania w banku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sajmon

Przeglądałem kilka porównywarek, zaskakująco dużo firm w tej branży, o niektórych kantorach nawet nie wiedziałem. Amronet.pl może nie podbija jeszcze rynku, ale to rzetelny kantor, nie ma kłopotu z większymi transakcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiak

A jak z szybkością transakcji na Amronet.pl? Słyszałem, że na platformach się czeka parę dni, ale podobno tam można od ręki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaS

Ostatnio miałam te przyjemność sprawdzić kantor wymieniaj.pl Bardzo fajny i prosty sposób na wymianę waluty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele kantorów internetowych. Jak wpisze sie to w google to od razu wyskoczy Wam bardzo długa lista. Sama jestem jednak zdania,ze warto jest się dobrze zastanowić nad tym gdzie się wymienia pieniadze bo przecież są lepsze oraz gorsze kantory. Bardziej sprawdzone firmy, te mniej... Odpowiednie zabezpieczenia mają bardzo duże znaczenie. Kantor powinien być opatrzony odpowiednimi certyfikatami.....

Ze swojej strony mogę polecić Ergokantor:

 

 

Obecnie mamy kredyt we frankach i z ich pomocą go spłacamy. Warto jest to robić przez kantor bo dzięki temu oszczędza się na jednym franku kilkadziesiąt groszy w stosunku do oferty banku. Wiele osob o tym nie wie niestety oraz sporo traci. 

Co prawda do innych celów używam kantoru Aliora jak wybierałem miał najlepszą dla mnie ofertę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuczek

Sporadycznie wymieniam walutę, kiedy na wyjazd potrzebuję EUR, w praktyce 3-4 razy do roku. Korzystam z Amronet.pl, bo tam nie ma wymogów co do częstotliwości transakcji czy kwot, a oszczędność zawsze znacząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×