Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelika31

Tak, warto się zarejestrować w Amronet. Zresztą to nic nie kosztuje i zajmuje mniej niż 5 minut. Póżniej pozostaje już tylko korzystać w wymiany walut bez spreadu.

Zarejestrowałam się niedawno i otrzymałam super rabat, w ramach którego przez cały rok wymieniam z prowizją 0,1%. Bez żadnych innych opłat. Aż trudno uwierzyć, że można wymieniać walutę tak tanio... a jednak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anna-maria

Ta promocja jest świetna:) Dodam jednak, że Amronet.pl urozmaica ofertę różnymi bonusami regularnie. Warto więc się zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tolki

Promocje i fantastyczna funkcjonalność. W Amronet.pl dokonuję transakcji szybko, łatwo i niedrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gustek88

Kantor internetowy jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem, jeśli ktoś musi stale wymieniać walutę, np. w związku z kredytem. Platforma Amronet.pl nawet poza promocjami oferuje świetne warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marek_kowalski

W związku z tym, że Amronet.pl ma bardzo dobre kursy EUR, jak ktoś ma pożyczkę w tej właśnie walucie powinien skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Tym bardziej, że w Amronet.pl można negocjować kurs! Świetny kantor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz.p

Wszystko się zgadza. Kiedy ja zadzwoniłem do biura Amronet zostałem obsłużony bardzo uprzejmie. Negocjowanie kursy oczywiście się powiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek.c

Podoba mi się, że w Amronet.pl mogę wybrać najlepszy dostępny kurs i wtedy transakcja jest realizowana od razu. Przelew też błyskawicznie.



 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zofjja

W rzeczy samej: platforma Amronet działa wyjątkowo sprawnie. Nawet przelew otrzymałam szybciej niż się spodziewałam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Należy się też pochwała za rzetelność: każda transakcja zostaje potwierdzona e-mailem od Amronet, wypłata na konto również, a żeby jej dokonać, trzeba użyć jednorazowego kodu SMS. To gwarantuje bezpieczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość radek.wislocki

Wiarygodność 100%. Mam pełne zaufanie do kantoru Amronet. Wymieniam tam od ponad roku, więc można powiedzieć, że jestem stałym klientem. W tym czasie, dzięki Amronet.pl zaoszczędziłem już sporo pieniędzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafal

Moje zaufanie do kantoru Amronet wzbudził przede wszystkim sympatyczny kontakt z obsługą. W godzinach pracy można zadzwonić, chętnie i wyczerpująco odpowiadają na wszelkie pytania. W ten sposób można także negocjować kurs wymiany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

To zdecydowanie duży plus, że można porozmawiać z człowiekiem. Ostatnio gdy musiałam kupić większą ilość EUR dzwoniłam właśnie do biura Amronet.pl i był to bardzo pozytywny kontakt. Negocjowanie kursu przebiegło szybko i bezproblemowo. Przy okazji dopytałam o kilka spraw:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szczodry

Dzięki temu kantor Amronet jest bardziej wiarygodny. Kontakt z kompetentną obsługą Amronet.pl na pewno przekona niejednego sceptyka, który nigdy nie korzystał w wymiany walut online. Jeśli ktoś nie jest przekonany do transakcji przez Internet, polecam zadzwonić, choć informacje na stronie mówią już wiele i zapewniam, że są w 100% uczciwe i aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość włodi33

To rzetelny kantor po prostu. Amronet jest jednym z niewielu w Internecie, gdzie można negocjować kurs, a promocje są długotrwałe. Co prawda nie mam kredytu w walucie, ale wymieniam za ich pośrednictwem kiedy sezonowo zarabiam w Holandii. Świetnie na tym wychodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakubo

Prawdę powiedziawszy bardziej ufam kantorom internetowym niż stacjonarnym. Lubię też komfort, a dzięki wymianie walut online nie muszę już nigdzie chodzić z gotówką. W Amronet.pl dosyć często kupuję EUR i jestem na maxa zadowolony, bo kursy są nieporównywalnie lepsze niżeli na mieście.



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambroż

Nie do końca wierzę, a nawet jeśli, to nie każdy ma znajomości. Ja korzystam z Amronetu (kantor internetowy) , gdzie wszyscy klienci traktowani są równo. Po atrakcyjnym kursie i bez spreadu pieniądze wymieniają tak samo przedsiębiorcy jak i indywidualne osoby, niezależnie od kwoty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogolongo

Wymiana walut przez Internet nie wydaje się już niczym dziwnym. Coraz więcej osób z tego korzystam i większość się już do tego przekonała. Trzeba wybrac kantor, który nam najbardziej odpowiada. Ja jestem w zupełności zadowolony z Amronet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

To jest dobry kantor, mój maż regularnie kupuje w Amronet EUR na firmę, ja też czasem korzystam z platformy, kiedy np. jadę do rodziny za granicę. Bardzo wygodnie dzięki Amronet.pl wymieniamy teraz pieniądze i naprawdę niedrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda

Amronet pomaga mi w kontrolowaniu domowego budżetu, bo koszty transakcji znam z góry, wszystko mogę zaplanować. Zawsze jest też taniej niż w stacjonarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETA33A

Kantor online? Świetna sprawa - korzystam z wygodnej i taniej platformy AMRONET.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nemo

Bardzo nowoczesna jest ta platforma , dopracowana po ostatni detal. Właśnie dlatego najchętniej korzystam z Amronet.pl. Oczywiście też oszczędzam kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×