Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
zatorski

Spółka pomoc

Recommended Posts

Szanowni Państwo, jak należy postąpić, aby "dostać się" jako wspólnik i członek zarządu do swojej spółki w "S-24" w przypadku, gdy utraciło się całkowicie dostęp do danych podanych przy zakładaniu spółki (nie ma możliwości odzyskania dostępu do maila który był podany przy rejestracji spółki). Na infolinii powiedziano mi, że w takim celu należy utworzyć sobie nowy profil i przepisać umowę spółki i ją podpisać. Tylko czy wtedy nie powstanie nam nowa spółka ? Będę wdzięczna za wskazówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie powstanie nowa spółka, tworzy się po prostu nowy profil przedsiębiorstwa, ale tylko ponowne podpisanie umowy spółki daje możliwość działania z wnioskami. Natomiast tej umowy z nową datą nie zgłaszałam do KRS. Zrobiłam tak, po uzyskaniu na infolinii porady jak działać, gdy z uwagi na zbyt wiele czynności, profil spółki został zablokowany przez system…

W Lexliber jest spory dział dotyczący prawa gospodarczego i handlowego

https://lexliber.pl/prawo-gospodarcze-i-handlowe

Od siebie polecam się zapoznać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×