Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Waldi

Akademia Psychologii Sukcesu

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie są szczęśliwi robiąc to co lubią. I nie potrzebują do tego psychologii sukcesu, tytułu magistra czy też doktoratu bo po prostu będąc szczęśliwym mają MBA głęboko w d*pie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tunia

Wątpię, żeby ktokolwiek robił coś tak całkiem bezinteresownie. Aczkolwiek poruszyłeś ciekawy temat.

Przypomina mi to trochę terapię z life coachingu, na którą chodziłam do gabinetu Izabeli Kielczyk. To adres ich strony: www.psychoterapia-kielczyk.pl.

Prowadzi ją pani psycholog, Izabela Kielczyk.

Terapia ta okazała się bardzo przydatna, bo już po kilku wizytach nauczyłam się patrzeć na swoje życie z nieco innej perspektywy, a to pozwoliło mi dostrzec rzeczy, których wcześniej nie zauważałam. Dzięki temu również udało mi się zmienić niektóre nawyki, a przede wszystkim nauczyłam się wytrwałości w dążeniu do celu.  Oczywiście nie stało się tak od razu, ale umiejętności, jakich nauczyłam się w czasie terapii pozwoliły mi póżniej wprowadzać zmiany w życiu.

Gdyby ktoś miał ochotę, to gabinet znajduje się w Warszawie, przy ulicy Gocławskiej 11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem styczność z takim darmowym szkoleniem. ,,Umysł Milionera'' prowadzone przez Szkoła Inwestowania.

Faktycznie było za darmo. Podziałało troche motywacyjnie ale za mało szczegółów. Celowo nie rozwijał pewnych wątków żeby pobudzić ciekawość. Każdy z uczestników dostał formularz, na którym był podpunkt do zaznaczenia czy jest się zainteresowanym konsultacją. Równiez darmowa, ale coś mi się wydaje, że tam zaczyna się zabawa na tym spoktaniu i zaczyna się sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×