Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Marcruc77

Dentysta Rumia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Mam ogromny lęk przed dentystą, który trwa od mojego dzieciństwa. Teraz, jako dorosła osoba, wiem, że muszę coś z tym zrobić. Zastanawiam się nad znieczuleniem ogólnym jako sposobem na przezwyciężenie swojego strachu. Widziałam, że https://nawrockiclinic.com/zabiegi/anestezjologia/ ma doświadczenie w tej dziedzinie. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami lub opiniami na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się nad korzyściami z zabiegów skalingu i piaskowania zębów. Czy ktoś z Was miał doświadczenia z tymi procedurami? Jakie są Wasze spostrzeżenia dotyczące skalingu i piaskowania pod względem skuteczności, komfortu oraz efektów estetycznych? W tym kontekście zauważyłem, że klinika https://balticorthoclinic.pl/skaling-i-piaskowanie-zebow/ oferuje te usługi. Czy ktoś korzystał z ich usług w zakresie skalingu i piaskowania, albo słyszał o ich podejściu do tych zabiegów? Chętnie poznam Wasze opinie i ewentualne rekomendacje. Dziękuję z góry za podzielenie się Waszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie koniecznie na ofertę na stronę  stomatolog bemowo klinika ma szeroką ofertę i atrakcyjne ceny. Pełnią takie usługi jak leczenie kanałowe, chirurgia. protetyka. piaskowanie i wybielanie zębów. Więcej informacji, cała ich oferta i cennik jest na stronie to sobie zobaczcie. Polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×