Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Margot

Komputer

Recommended Posts

Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze odpowiedniego antywirusa dla mojego komputera. W ostatnim czasie zauważyłem, że ilość cyberataków i wirusów stale rośnie, dlatego chciałbym zabezpieczyć swoje dane i system komputerowy. Zdecydowałem się na zakup profesjonalnego antywirusa, który oferuje licencje elektroniczną. Zależy mi na bezpieczeństwie, dlatego szukam antywirusa, który zapewni mi skuteczną ochronę przed różnymi zagrożeniami. Oprogramowanie powinno mieć intuicyjny interfejs, aby ułatwić mi korzystanie z niego, oraz zapewniać regularne aktualizacje w celu utrzymania najnowszych definicji wirusów. Wartość dodaną widzę także w funkcjach, takich jak ochrona przed ransomware, kontrola rodzicielska i blokowanie niechcianych reklam. Jeśli ktoś z Was korzysta z takiego antywirusa i jest zadowolony z jego działania, proszę o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam wam bloga it-buzz.pl tam znajdziecie wiele artykułów o komputerach, programach systemach  i ogólnie o nowych technologiach i rozwiązaniach systemowych. Bardzo dużo ciekawych i pomocnych artykułów.  Warto sprawdzić i w wolnej chwili poczytać. Zachęcam. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choć różnice między PS5 Slim i PS5 nie są znaczące, to jednak odchudzona wersja ma użytkownikom wiele do zaoferowania. Zastosowano w niej kilka drobnych zmian, które korzystnie wpływają na design i komfort użytkowania. Co sądzicie o posiadaniu konsoli do gier? 

 

 

________________________________

PS5 Slim czy klasyczne PS5? Co lepiej kupić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla firm poszukujących solidnych rozwiązań IT, które usprawnią pracę i zwiększą produktywność, sklep oferuje atrakcyjne pakiety korporacyjne. Zainteresowane podmioty mogą skonsultować swoje potrzeby z doradcami dostępnymi przez https://cybermech.pl/ co pozwala na skomponowanie najlepszego zestawu sprzętowego dostosowanego do specyfiki danej działalności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×