Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze odpowiedniego antywirusa dla mojego komputera. W ostatnim czasie zauważyłem, że ilość cyberataków i wirusów stale rośnie, dlatego chciałbym zabezpieczyć swoje dane i system komputerowy. Zdecydowałem się na zakup profesjonalnego antywirusa, który oferuje licencje elektroniczną. Zależy mi na bezpieczeństwie, dlatego szukam antywirusa, który zapewni mi skuteczną ochronę przed różnymi zagrożeniami. Oprogramowanie powinno mieć intuicyjny interfejs, aby ułatwić mi korzystanie z niego, oraz zapewniać regularne aktualizacje w celu utrzymania najnowszych definicji wirusów. Wartość dodaną widzę także w funkcjach, takich jak ochrona przed ransomware, kontrola rodzicielska i blokowanie niechcianych reklam. Jeśli ktoś z Was korzysta z takiego antywirusa i jest zadowolony z jego działania, proszę o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam bloga it-buzz.pl tam znajdziecie wiele artykułów o komputerach, programach systemach  i ogólnie o nowych technologiach i rozwiązaniach systemowych. Bardzo dużo ciekawych i pomocnych artykułów.  Warto sprawdzić i w wolnej chwili poczytać. Zachęcam. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×