Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
dexapini

Gadżety dla klientów. Jakie możecie polecić?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zastanawiam się nad gadżetami dla klientów, takimi praktycznymi. Czy mogłybyście podpowiedzieć co Wam się podoba jako drobny gadzet od firmy.

Wspomnę, ze to branża ubezpieczeniowo-finansowa.

Długopisy, teczki, kalendarze, magnesy już były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię dostawiać długopisy, notesy, miodki, pierniczki, mydełka, zawsze to się jakoś zuzyje ;)

Nie wiem jakie masz fundusze na tego typu gadżety, ale może warto jest zastanowić się również nad odzieżą reklamową? 

https://ultrareklam.pl/blog/ologowana-odziez-firmowa

Taką ologowaną odzież firmową można zamówić na przykład na tej stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promowanie marki wśród sportowców może być skuteczne, jeżeli zdecydujemy się na odpowiednie gadżety reklamowe. Kluczowe jest tu zrozumienie, czego sportowcy potrzebują i co mogłoby im się przydać. Znalazłem pomocny artykuł na ten temat na stronie https://dziennikpolicki.pl/home/partnerskie/5608-gadzety-reklamowe-dla-sportowcow-jak-wybrac-odpowiednie.html. Polecam go wszystkim zainteresowanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu zastanawiałem się nad wyborem prezentu dla mojej żony i natrafiłem na ofertę sklepu internetowego Bigordi, gdzie zamówiłem dla niej czerwona torebka . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×