Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Marzena

Wesele 2023

Rekomendowane odpowiedzi

U nas jest to trochę ryzykowna sprawa bo pogoda bywa zmienna. Jeśli się na to zdecydujesz to musisz mieć jakąś alternatywę w razie gdy okaże się że będzie padał deszcz.  Nie wiem czy masz już zarezerwowany samochód do ślubu. Jeśli nie to dobra wypożyczalnia samochodów się przyda i mogę Ci Comfortcar polecić bo tam mają wyjątkowe samochody premium. Poczytaj też tego https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/dobra-wypozyczalnia-samochodow-jaka-wybrac/ bloga bo tu ciekawe rzeczy są na temat wynajmu samochodów i wyboru wypożyczalni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam idą wam przygotowania?   Jak chodzi o mnie, to właśnie zainteresowała mnie  sala weselna w górach, która dostępna jest na stronie czteryporyroku.pl.  Super... Ma  w sobie klasę, jest przestrzenna, doskonale urządzona... Myślę, że jest to wyjątkowe dla mnie miejsce.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mazowieckim jeśli szukacie sali na wesele to polecam Ząbki i restaurację "na skrajnej" - https://naskrajnej.pl/ . Restauracja oferuje wybór między elegancką, klimatyzowaną salą bankietową, która idealnie nadaje się na przyjęcie weselne o każdej porze roku, a także przepięknym plenerem, gdzie możecie cieszyć się świeżym powietrzem i pięknym otoczeniem przyrody. Ząbki są świetnie skomunikowane z Warszawą, co ułatwia dostęp dla Waszych gości. To idealne miejsce, które pozwoli Wam zorganizować wyjątkowe wesele, które będziecie wspominać przez lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że każda młoda para chce, aby wszystko podczas tego dnia było idealne. Ślub oraz wesele wymaga sporej organizacji, co jest problemem dla wielu młodych, dlatego w moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z poradnika ślubnego, gdzie znajdziecie m.in. porady na temat wieczór panieński .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie również sprawdzić sobie tę salę https://zamekleba.pl/wesela . Prawda jest taka, że najlepiej najpierw przejrzeć stronę, a potem się przejechać i zobaczyć jak takie miejsce wygląda w rzeczywistości. Trzeba bowiem wybrać rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz naszych możliwości finansowych. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie, ponieważ ten dzień musi być wyjątkowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że  przygotowania idą pełną parą... To   w sumie  tak przy okazji  zapytam -  czy  kupowaliście dla siebie kreację  na   Suknieboho.pl ?  Tak pytam, ponieważ  wstępnie  się przyjrzałam ich ofertom i  naprawdę nieźle się prezentują. Zastanawiam się nad  tym  czy właśnie nie dokonać u nich zakupu?   Co wy na to?  Co możecie napisać mi o tej firmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przyjęcia weselne Nadarzyn, dobrym pomysłem jest wzięcie pod uwagę Villi Mamma. Dzięki eleganckim wnętrzom i przestronnej sali z pewnością warto zwrócić na nią uwagę. Dodatkowo, położenie zaledwie 20 minut od centrum Warszawy sprawia, że jest ona łatwo dostępna dla wszystkich gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ząbki to miejscowość, gdzie Restauracja "Na Skrajnej" może stanowić doskonałą przestrzeń na zorganizowanie wyjątkowego wesela. Oferując sale o zróżnicowanej pojemności i możliwość celebracji w plenerze, restauracja ta dostarcza klientom elastycznych opcji, by ich uroczystość była zgodna z oczekiwaniami. Tutaj https://naskrajnej.pl/ możecie zapoznać się z informacjami o tej restauracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jakiś czas temu odkryłem stronę sale.net.pl na której można przeczytać m.in poradniki odnośnie organizacji ślubu i wesela, jak i również pełny spis sal weselnych z różnorodnych regionów naszego kraju, wraz ze zupełnym opisem oraz licznymi fotografiami przedstawiającymi ich wygląd i przykładowe dekoracje. W związy z tym jeśli ktoś z Was planuje tego rodzaju wydarzenie, to polecam zaznajomienie się z treścią tej witryny internetowej. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×