Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
zatorski

Ekspres do kawy do zastosowań biurowych

Recommended Posts

Chce kupić ekspres do kawy, mój pierwszy. Do niewilelkiego biura ( mam biuro ubezpieczniowe i chcę robić kawę sobie ale i klientom)

Mam pytanie czy jeśli ekspres ma funkcję kawy ziarnistej i mielonej to są na to jakby dwa oddzielne miejsca i jak w miejsce kawy mielonej wsypie czekoladę to zrobi czekoladę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz dwa oddzielne wloty, jednak nie możesz wrzucać czekolady do miejsca na kawę mieloną, bo wszystko będzie zasyfione i może to się źle skończyć. Polecam bardzo Tchibo Coffee Service, firma ma konkretnie ekspresy do zastosowań firmowych. powinnaś byc zadowolona z jakości: https://www.tchibo-coffeeservice.pl/asortyment/ekspresy/ Ich ekspresy do kawy możesz przejrzeć sobie na tej stronie. Istotna kwestia na którą trzeba zwrócić uwagę, nieważne jaką markę wybierzesz, to budowa pojemnika na mleko - patrz czy nie ma trudnych do wyczyszczenia rogów.

Polecam skontaktować się z firmą i powiedzieć jaki masz budżet na ekspres do kawy, powinni dobrac odpowiednie urzadzenie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×