Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
zatorski

Ekspres do kawy do zastosowań biurowych

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić ekspres do kawy, mój pierwszy. Do niewilelkiego biura ( mam biuro ubezpieczniowe i chcę robić kawę sobie ale i klientom)

Mam pytanie czy jeśli ekspres ma funkcję kawy ziarnistej i mielonej to są na to jakby dwa oddzielne miejsca i jak w miejsce kawy mielonej wsypie czekoladę to zrobi czekoladę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa oddzielne wloty, jednak nie możesz wrzucać czekolady do miejsca na kawę mieloną, bo wszystko będzie zasyfione i może to się źle skończyć. Polecam bardzo Tchibo Coffee Service, firma ma konkretnie ekspresy do zastosowań firmowych. powinnaś byc zadowolona z jakości: https://www.tchibo-coffeeservice.pl/asortyment/ekspresy/ Ich ekspresy do kawy możesz przejrzeć sobie na tej stronie. Istotna kwestia na którą trzeba zwrócić uwagę, nieważne jaką markę wybierzesz, to budowa pojemnika na mleko - patrz czy nie ma trudnych do wyczyszczenia rogów.

Polecam skontaktować się z firmą i powiedzieć jaki masz budżet na ekspres do kawy, powinni dobrac odpowiednie urzadzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×