Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
zatorski

Wysyłanie paczek w firmie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak to jest z wysyłaniem paczek owiniętych czarnym stretchem? Niektórzy mówią o dopłatach, ja tych dopłat nie dostaje a dostaje np czasem dopłatę za błędny wymiar. Boje się poprostu że dostanę kiedyś na raz masowe dopłaty bo słyszałem o takich przypadkach. Wcześniej pracowałem w większej firmie i tam wszystko było pakowane w stretch tylko że przezroczysty ale to chyba nie robi różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Inpostu nie ma żadnych, podobnie poczta, Orlen, allegro one, czy punkty odbiorów typu żabka. Ja też nie dostałam nigdy z DPD, ale szczęśliwie rozstałam się z tą patologią wcześniej niż mi cokolwiek wystawili.

Od siebie polecam kontakt z nimi:

https://www.emgraf.pl/tasmy-z-nadrukiem.html

Powinni dobrać najlepszy sposób pakowania tak aby nie było dopłat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, że to problem. Nie wiedziałem, że nie można owijać paczek czarnym stretchem,  nie raz tak sam robiłem a paczka bez problemu była dostarczana. Myślę, że w wielu przypadkach wystarczy karton i taśma, to dobre zabezpieczenie dla paczki. Taśmy pakowe i te z nadrukami można znaleźć w ofercie producenta TCM Service . Firma istnieje na rynku od 1993 roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×