Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
stonoga07

Filmy w 2022

Recommended Posts

Nadchodzący harmonogram filmów w 2022 r. konkretnie nabierać kształtu. Kolejny film Avengers ukaże się w 2022 roku. Jednak przy tego reportażu wielu członków społeczności ma do czynienia z kilku roczników. Bullet Train, Sharon, Uncharted i zam! Fury of the Gods to tylko niektóre z filmów na liście. W branży filmowej panuje duża konencja, a nowa będzie odnawiać się na korzyść mediów.

Pociąg pocisków
Obsada filmów Bullet Train 2022 jest bardzo imponująca. Antoine Fuqua i David Leitch stoją za projektem, w którym Brad Pitt gra japońskiego lorda projektuego, który przejmuje miasto. Oprócz Pitta w filmie zagrają także wielu innych akcji aktorów i aktorek. W obsadzie się także także Bad Bunny i Michael Shannon. Chociaż jednak nie zostało potwierdzone, że zwiastuny obraz wyświetlenia obrazu.

Film jest dziełem stworzonym przez Edwarda Norwę, z najwspanialszymi aktorami, takimi jak najwcześniejsze i Kate Wins Brada Pitta, grają urocze, ale niezrozumiałe postacie „. Chociaż fabuła jest często ogólna i przewidywalna, David Leitch świetnie sobie radzi z zachowaniem lekkości filmu. Podczas eskalacji filmu każdy zwariowany i dziwaczny charakter bohaterów.

łatwa
Kolejna odsłona serii filmów Powiedziała, że ma się pokazać 18 listopada 2022 roku, ale brytyjskie kina jeszcze o nie słyszały. Przyjrzymy się, jak reporterzy śledczy zwrócili uwagę publiczną na opinii publicznej na te programy po skandalu z seksualnymi seksualnymi Harvey Weinsteina. Ruch #MeToo zapoczątkował historie przypadków innym przypadkiem Weinsteina. Ta nowa seria filmów skupi się na tych kobietach i ich odważnych wysiłkach, według ich lokalizacji historymi.

Pierwsza część serialu zostanie wyreżyserowana przez Marię Schrader, a Carey Mulligan i Zoe Kazan zagrają dwóch reporterów New York Times badających nadużycia. Inna obsada w filmie Patricii Clarkson, Andre Braughera, Samanthy Morton i Adama Shapiro. W wystąpieniu wystąpi zróżnicowana obsada kobiet i przedstawia poprawę, ofiarc molestowania. Poza tym Kazania w obsadzie występują także Andre Braugher, Samantha Morton, Tom Pelphrey i Adam Shapiro.

Niezbadany
Pierwszy film Uncharted, opierający się na pierwszym grach wideo PlayStation w Stanach Zjednoczonych w pierwszych tygodniach sierpnia. W roli Toma Hollanda jako Nathana Drake'a zarobił ponad 400 milionów dolarów w kasie. Sequel, zatytułowany Uncharted: Zaginione miasto, będzie podążać tą fabułą. Mimo że może brakować mu energii kine i akcji, które sprawiają, że inne gry są pobierane, są pobierane i udostępniane jest to zjawisko świeży.

Najlepsza droga na 20 lipca 2022, Uncharted odbiera usługi od krytyków. Zarobił 51 milionów dolarów w weekend otwarcia, program otwarcia w roku. W chwile pisania tego tekstu materiały Uncharted będą dostępne w serwisie Netflix od lipca 2022 r. Umowa Sony-Netflix potrwa około 18 miesięcy, a następnie będzie frekwencja przeniesiona do usług przenoszenia strumieniowego Disneya. Pozostało jednak kilka pytań dotyczących tego, jak Uncharted poradzi sobie po premierze kinowej.

Shazam! Furia Bogów
W Shazamie! Fury of the Gods 2022, tytułowy superbohater, będzie walczył ze złoczyńcami w mieście Hades. W filmie zmierzy się z Hesperą, córką greckiego tytana Atlasa. W filmie pojawi się także powrót klasycznego złoczyńcy Black Adama. Ponadto w filmie pojawił się powrót złoczyńcy Kalypso. I oczywiście będzie filmem wielkim hitem!

Chociaż nadal będą działać, wciąż są skąpe, zwiastun filmu oglądałeś, że osiągnięto dostęp do złoczyńcami były Hespera i Kalypso. Oznacza to, że dr Sivana nie będzie filmy w filmie, ale Mister Mind pojawi się na krótko na scenie po napisach. Co ciekawe, Kalypso i Hespera nie pojawia się w komiksach DC ale ich złe intencje się pasować do tychzam. Ciekawe również wiedział, czy Anthea również została przyjmie rolę.

film
Oczekuje się, że film Ona powiedziała trafi do kin 18 listopada 2022 roku. Film zostanie wyreżyserowany przez Marię Schrader, a Zoe Kazan i Carey Mulligan wystąpią w roli reporterów śledzidczych dla New York Times. Patricia Clarkson zagra Rebeckę Corbett, ofiarę gwałtu, Andre Braugher wcieli się w jej rzekomego gwałtu, Deana Baqueta. Inne gwiazdy dla Adama Shapiro i Rona Liebera.

Powiedziała do biografii na prawdziwych historych dwóch reporterów New York Times, ujawnili molestowanie w Hollywood i pomogli ruch #MeToo. Film ukaże się 18 listopada w USA i 24 listopada w Wielkiej Brytanii. Po premierze Powiedziała dołączy do Czarna Pantera: Wakanda Forever, długo oczekiwanej kontynuacji Disneya, która ukaże się 24 listopada.

 

filmedy
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebujesz dobrego sprzętu dla swojej firmy , który sprosta Twoim oczekiwaniom i potrzebom? Będzie także ułatwieniem działań w Twojej firmie ? Jeśli tak to bez wątpienia wszelkie sprzęty jak i usługi ,które posiada firma https://gizo.pl/ są doskonałym rozwiązaniem w tego typu funkcjonowaniu dla Twojej firmy. Bardzo ważne jest aby zadbać o dopasowanie, dlatego możesz skonsultować się z firmą i dobrać dla siebie odpowiednie sprzęty , dopasowane do konkretnych zadań w Twojej firmie. Koniecznie sprawdź ich ofertę w tym zakresie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie samo już oglądanie filmów jest bardzo fajną sprawą i ja jeszcze chcę powiedzieć, że niezwykle istotną kwestią jest także to aby wiedzieć na który festiwal filmowy warto jest się wybrać. Ja o jednym z nich czytałam niedawno w https://www.upto21.pl/ i muszę przyznać, że musi to być bardzo fajne przeżycie. W każdym razie ja staram się takich eventów nie opuszczać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×