Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
stonoga07

Dieta

Recommended Posts

Ostatnio bardzo popularne stały się tak zwane mono diety, na czym polega odchudzanie takimi metodami, czy zrzucenie zbędnych kilogramów jest szybsze na takiej diecie? Już na samym początku powinno się podkreślić że taka dieta nie jest dla każdego, powinny z niej zrezygnować kobiety w ciąży, osoby bardzo młode, a dodatkowo ludzie którzy mają problemy zdrowotne. Taka dieta jak sama nazwa wskazuje opiera się przede wszystkim na jednym składniku, a co za tym idzie jest bardzo rygorystyczna i uboga w składniki odżywcze Internet stacjonarny - na co zwracać uwagę dokonując jego wyboru?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ogólnie uważam, że najlepszą dietą jest liczenie kalorii. Ale, żeby to dobrze wyliczyć trzeba wiedzieć jaki mamy CPM czyli całkowitą przemianę materii. W końcu musimy wiedzieć ile nasz organizm potrzebuje kcal, aby obliczyć ile mu tych kcal dostarczyć dziennie :) ja korzystałam z tego kalkulatora https://www.budujmase.pl/kalkulatory/kalkulator-cpm-calkowitej-przemiany-materii.html i uważam, że jest całkiem ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×