Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
kuba222

Kredyt w Norwegii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Od dwóch lat mieszkam i pracuję w Norwegii. Potrzebuję na cito gotówki... miałem nadzieję, że uniknę kredytów no ale wyszło jak wyszło. Zarabiam nieźle, myślę że szybko spłacę. Macie wiedzę jak taki kredyt można dostać i w jakim banku warto? Będę wdzięczny za porady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie, każdy czasami potrzebuje dodatkowej gotówki i nie ma w tym nic złego. jak wiesz, że spłacisz to spokojnie możesz zaciągać kredyt. W Norwegii jest wiele banków, jak mogę doradzić to zobacz sobie na stronę pl.motty.no. Ta firma świadczy profesjonalne usługi doradcze w zakresie pożyczek, kredytów właśnie na terenie Norwegii a obsługuje po polsku. Mają doradców Polaków, wszystko wytłumaczą i pomogą w złożeniu wniosku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2022 o 23:30, wojti34 napisał:

Życie, każdy czasami potrzebuje dodatkowej gotówki i nie ma w tym nic złego. jak wiesz, że spłacisz to spokojnie możesz zaciągać kredyt. W Norwegii jest wiele banków, jak mogę doradzić to zobacz sobie na stronę https://pl.motty.no/ . Ta firma świadczy profesjonalne usługi doradcze w zakresie pożyczek, kredytów właśnie na terenie Norwegii a obsługuje po polsku. Mają doradców Polaków, wszystko wytłumaczą i pomogą w złożeniu wniosku. 

Motty to moim zdaniem jak najbardziej odpowiednie miejsce! Właśnie jesteśmy z nimi w kontakcie, bo po 3 latach pracy w Norwegii chcemy kupić coś swojego. Życie nam tutaj bardzo odpowiada, a Motty przeprowadzi nas "za rączkę" przez cały okres kredytowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kredyt w Norwegii, to można go załatwić bez stresu, znajomości języka, a nawet bez wychodzenia z domu! Wszystko dzięki stronie Motty, gdzie można dostać nawet pomoc i porady w ojczystym języku kredytobiorcy. Ja myślę, że to naprawdę super rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii faktycznie jeśli chodzi o finanse to jest łatwiej, jak widać nawet kredyty Polacy mogą brać. Jeśli generalnie poszukujecie informacji odnośnie tego kraju, życia tam to fajny jest portal https://zyciewnorwegii.pl/ . Omawiane są na nim kwestie kultury, prawa, pracy, społeczeństwa, finansów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak się jest obcokrajowcem to ciężej z kredytem, ale jak się tam mieszka już jakiś czas i ma się stała pracę i dobre zarobki to i kredyt się dostanie. Najlepiej właśnie przez doradcę finansowego np z Motty jak już wyżej ktoś pisał, bo po polsku się porozmawia i sprawdzą oferty z różnych banków. Będzie się wiedziało co i jak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam https://www.motty.no/pl . Od wielu lat pomagają Polakom w Norwegii w temacie kredytów, czy to gotówkowych czy hipotecznych czy jeszcze innych. Śmiało można na nich polegać. Mają doświadczenie i też kontakt z nimi jest w języku polskim, a to moim zdaniem jest ogromna zaleta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2023 o 10:08, Grzesieeek napisał:

Wiadomo, że jak się jest obcokrajowcem to ciężej z kredytem, ale jak się tam mieszka już jakiś czas i ma się stała pracę i dobre zarobki to i kredyt się dostanie. Najlepiej właśnie przez doradcę finansowego np z Motty jak już wyżej ktoś pisał, bo po polsku się porozmawia i sprawdzą oferty z różnych banków. Będzie się wiedziało co i jak. 

również polecam Motty, działają już tam z 40 lat prawie, więc mają doświadczenie i pomagają dobrze w kredytach, duży plus to to, że współpracują z większością norweskich banków, więc rozeznanie konkretne można u nich mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×