Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
AlanWeb

Znajomość języka obcego

Recommended Posts

Szkoły poświęcają wiele czasu na naukę języka obcego. Niestety, poświęciłem na to bardzo mało czasu i teraz muszę zatrudnić korepetytora, aby nauczyć się angielskiego. Czy to dobry pomysł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli naprawdę chcesz nauczyć się języka obcego, zawsze warto skorzystać z pomocy korepetytora. W dzisiejszych czasach język angielski jest bardzo ważny. Jest on uważany za język międzynarodowy, dlatego uczą się go ludzie na całym świecie. Jeśli chodzi o mnie, to polecam Ci skorzystanie z pomocy korepetytora online z https://buki.org.pl/korepetycje/jezyk-angielski/warszawa/, aby się tego nauczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nauka języka obcego to zawsze dobry pomysł. Bez względu na to, czy będą one potrzebne w przyszłości, czy nie, trzeba je znać. Dobrym pomysłem jest nauka języka obcego. Można zapisać się na kurs lub wziąć udział w zajęciach indywidualnych. To zależy od Ciebie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co powiecie na naukę z Szybka Nauka Pro  ? Sprawdzałam sobie to, co proponują i przyznam szczerze, że jestem mocno zainteresowana tym, jakie propozycje w sieci można znaleźć. Szybka i skuteczna nauka języka angielskiego to bardzo ważna rzecz, więc jak najbardziej sprawdzajcie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak skutecznie uczyć języka -  https://www.trinet.com.pl/jak-skutecznie-uczyc-mlodziez-angielskiego/ , kluczem są same lekcje. Nie od dziś wiadomo, że lekcje powinny być atrakcyjne. Oczywiście każdy wiek, to inne podejście i inne metody, jakie warto stosować by osiągnąć spójny cel, jakim jest chęć do nauki i możliwość poznawania nowych języków. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście sama znajomość języków obcych jest bardzo ważna i ja jeszcze jestem zdania, że również fajnie jest wiedzieć czy można samodzielnie tłumaczyć dokumentację medyczną. W sumie bardzo fajnie o tym właśnie napisano w https://www.kierunekfarmacja.pl/artykul,93919,czy-mozna-samemu-tlumaczyc-dokumenty-medyczne-na-inny-jezyk.html?refresh_cache=1 i ja jestem zdania, ze na pewno taka wiedza może być dla wielu z nas przydatna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach jest bardzo przydatna. Gdy zna się angielski i jeszcze jakiś inny język, to można dostać jakąś dobrą pracę. Wiem też, że studenci po filologii angielskiej zarabiają fajne pieniądze. Ja sama staram się uczyć angielskiego. A wy jakich języków się uczycie? Dajcie znać :)

_______________________________________

kursy angielskiego dla dorosłych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×