Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Elfweard

Ocieplenie przed tynkami

Recommended Posts

Czy robił ktoś ocieplenie domu przed tynkami wewnętrznymi ? Szukam informacji czy nie ma później problemu z wyschnięciem takich tynków skoro dom robi się swego rodzaju termosem. Tynki cw mam umówione na sierpień natomiast elewacje z racji, że będę robił we własnym zakresie planuje zacząć wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmiało można robić elewację, później tynki. My tak zrobiliśmy i nie ma problemu. 10 dni osuszacze wstawione to fakt bo to zimą było i ciężko tak pozbyć się wilgoci. Jak latem tynki mają być robione to wietrzyc i tyle, nic nie powinno się dziać.

Od siebie polecam tynki nakładane takim agregatem  https://sklepagregatymalek.pl/ 

Efekt jest najlepszy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę takie kwestie są bardzo ważne i ja również jestem zdania, że na pewno dobrze jest wiedzieć na czym polega termomodernizacja obiektów. Uważam, że bardzo dobrze na jej temat wspomniano w https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/blog/termomodernizacja-czym-jest-doradzamy-jak-podejsc-do-termomodernizacji-budynku/ więc zachęcam was do zapoznania się z tym materiałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×