Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Roberto

Jakie konto dla studenta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kathy77

idea bank jest bardzo spoko. ja odkad zaczęłam studiować, to postawiłam na konto indywidualnie i robię przelewy za darmo, za prowadzenie nic nie płacę, takze ja jestem zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą opcją jest ING Direct. 

Ewentualnie jeżeli zależy Ci na karcie płatniczej, wówczas musisz dokonać operacji na kwotę 300 PLN miesięcznie.

 

Jeżeli co miesiąc zostają Ci oszczędności i chcesz lokować nawet drobne sumy - wybierz bank gdzie są najwyżej oprocenowane lokaty.

Z reguły są to Getin Online.

 

Jeżeli zależy Ci na obsłudze placówkowej - masz kredyt studencki: PKO, BZ WBK :)


Jako student najłatwiej udzielą Ci kredytu / karty kredytowej (często na podstawie oceny / średniej ocen) w BZ WBK.

 

mBank- ciekawa opcja, sporo bankomatów, polecam dla osób przy wyjazdach zagranicznych. w mBank można założyć bezpłatnie konto walutowe i poprosić o wydanie karty płatniczej do konta walutowego. Koszt to 30 PLN i bardziej się opłaca niż wypłata, wymiana walut za granicą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge polecić ekonto mobilne w mbank, ważne, że prowadzenie nic nie kosztuje, duzo bankomatów, bo ok. 7800, m.in. Euronet, bzwbk, karta jest bezpłatna, ale trzeba wykonać transakcje na 200 zł na m-c, przelewy darmowe, wiecej na stronie www.banki-online.com.pl/mbank/ekonto.html#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie oryginalny nie będę i polecę coś swojego, jak robi to większość.

Na dobrą sprawę każde konto ma swoje plusy i minusy. Dosłownie w każdym jestem w stanie znależć coś lepszego i coś gorszego. Porównywałem konta studenckie wiele razy i wyszło tak, że mam 3 konta obecnie z porozrzucanymi środkami po kontach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie można znależć ranking kont. 

 

No właśnie i na podstawie takiego rankingu można wyciągnąć własne wnioski, które konto będzie dla nas najlepsze. Na forach teraz pełno reklamodawców, coraz ciężej o wiarygodną opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jest dość duża konkurencja o klientów, dlatego jest dużo ciekawych ofert kont dla studentów. Polecam przejrzeć jakieś porównania, które można znależć w Internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nabuchodonozor

Dokładnie tak, Wymarzone Konto z Reiffeisen. Sam korzystam i jestem bardzo zadowolony. Płacę jedynie 3zł za kartę debetową, ale mam dostęp do wszystkich bankomatów, co uważam za bardzo fajną dogodność, bo wcześniej jak miałem konto to poszukiwanie tego bankomatu, z którego mogłem wypłacać pieniądze było dla mnie dość irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×