Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
zatorski

Ogrodzenie działki przy budowie

Recommended Posts

Witam kupiłem działkę 1000m dom planuje postawić nie szybciej jak za dwa lata .i tu moje pytanie o ogrodzenie czy robić już porządne ogrodzenie czy jakieś zwykle oby ogrodzić na sztukę dziękuje za odp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto jest ogrodzić, czy to ogrodzeniem tymczasowym, czy właściwym - dla mnie to nie chodzi nawet o zlodzieja, w PL niestety obyczaj jest taki że jak coś nieogrodzone, tzn. że można tam zrobić wysypisko, droge, składowisko materiałów budowlanych, parking wraków, zwałowisko ziemi, humusu, gruzu, koczowisko bezdomnych itp. czasem koszty oczyszczenia takiego gruntu przekraczają kilkukrotnie koszty ogrodzenia. Sam też uważałem że to zbytni wydatek na początek, ale niestety po tym co widze, słyszę już zdecydowałem o budowie samodzielnie ogrodzenia. Na początek chciałem po prostu postawić siatkę, potem jednak zdecydowałem się na ogrodzenie panelowe. Cena takiego ogrodzenia nie jest dużo wyższa od ogrodzenia z siatki, ale wyglada o wiele lepiej, jak również jest wytrzymalsze. Wbudowałem rówinez podmurówkę (można kupić gotową w marketach). Zerknij sobie na ogrodzenia panelowe w Leroy Merlin. Znajdziesz tam różne grubości ogrodzeń (aczkolwiek nie polecam brać tego najcieńszego - w przypadku ogrodzenia najczęściej im grubsze tym lepiej). 

ogrodzenia-Leroy-Merlin.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy powinien dopasować ogrodzenie do własnych potrzeb oraz  budżetu. Zajrzyjcie na  https://www.ogrodzeniepanelowe.pl/ aby dowiedzieć się więcej na temat ogrodzeń panelowych, które są bardzo popularne. Prezentują się porządnie, wykonane są z dbałością o każdy szczegół i detal wykończenia, więc będziecie zadowoleni z efektu końcowego. Ten typ ogrodzenia jest łatwy w montażu, więc nawet samodzielnie jesteście w stanie ogrodzić swoją działkę w bardzo krótkim czasie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×