Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Mniejsza1999

Ginekologia - Endokrynolog

Recommended Posts

Szukasz bardzo dobrego ginekologa, który poprowadzi Twoją ciążę?
Jeśli tak, to osobiście polecam przychodnię Medfemina we Wrocławiu :)
Pracują tam sami doświadczeni lekarze z ogromną wiedzą :)
Przychodnia wyposażona jest w najnowszej generacji aparaty USG oraz wiele innych użądzeń niezbędnych do prowadzenia ciąży :)
Sprawdź sama ofertę - ginekolog-endokrynolog Wrocław

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ma się problemy z tarczycą to jak najbardziej warto szukać do prowadzenia ciąży ginekologa-endokrynologa. Wykonywaliście badania prenatalne w ciąży? Są one szczególnie zalecane jeśli jest to ciąża po 35 roku życia. Nie mniej każda kobieta w ciąży może na takie badania się zdecydować, jeśli jest taka możliwość w bezpieczny sposób sprawdzić stan zdrowia dziecka to warto z takiej opcji skorzystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o badania endokrynologiczne to w stolicy udaj się do tej kliniki  https://onkolmed.pl/  bo to najlepsze miejsce na wykonanie takich badań. Mają także specjalistów z zakresu onkologii oraz wykonują masę różnego typu badań diagnostycznych. Idealne miejsce jeśli chodzi o badania i opiekę specjalistyczną zarówno prywatnie jak i na NFZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele par zmaga się z niepłodnością, ale specjalistyczne centra leczenia płodności oferują kompleksową pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji. Aby dowiedzieć się więcej o przyczynach niepłodności u kobiet i dostępnych opcjach leczenia, warto odwiedzić https://www.novum.com.pl/diagnostyka-nieplodnosci/przyczyny-nieplodnosci/nieplodnosc-u-kobiet/ i profesjonalna pomoc medyczna może znacząco zwiększyć szanse na pokonanie problemów z płodnością.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×