Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
wybuszek12

W co warto zainwestować?

Recommended Posts

Doradca wskaże wam ile i jakie panele wybrać, zobacz na  https://solarget.pl/instalacje-fotowoltaiczne-pisz/ u mnie w domu ale kiedy w końcu się zdecydowałem to jestem bardzo z nich zadowolony. Moim zdanim jest to najlepsza moja inwestycja.  Jest to duża wygoda i oszczędność pieniędzy. Na ich stronie znalazłem również ofertę darmowej wyceny instalacji foto. Polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad inwestycją deweloperską ponieważ mam odłożone środki. W sieci znalazłam wiele inspiracji osiedlowych, a w nich ten wpis https://house-days.pl/inne/slonecznikowa-wioska-wizualizacja-koncepcyjna-osiedla-przyjaznego-dla-srodowiska/. Współczesna architektura staje przed wyzwaniami, których jeszcze kilka lat temu nie było albo nie brano ich pod uwagę. Obecnie dużo większą wagę przywiązuje się do rozwiązań korzystnych dla środowiska naturalnego, niedrogich w utrzymaniu, po prostu przyjaznych dla swoich użytkowników. Czas lockdownu wyraźnie pokazał, jak istotne jest zapewnienie sobie samowystarczalnego domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku uzyskania jakich kolwiek pozwoleń oraz decyzji administracyjnych związanych z ochroną środowiska warto korzystać z usług specjalistów. Ze swojej strony mogę Wam polecić usługi firmy, z której sam skorzystałem -  https://www.eko-projekt.com/oferta/karta-informacyjna-przedsiewziecia .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że warto zainteresować się kryptowalutami. Nie trzeba jakiegoś ogromnego wkładu na start, a naprawdę można na tym zarobić :) Ja inwestuję również w akcje. To i to robię w aplikacji https://www.wealthseed.eu/ którą bardzo polecam. Łatwo się z niej korzysta. Jest super i dla osób, które inwestują jakiś czas i dla całkiem nowych w tym temacie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że w tym niepewnych czasach zdecydowanie wygrywa inwestycja w złoto i srebro które przed dekady skutecznie pozwala utrzymać wartość pieniędzy. Dlatego jeżeli chcecie skutecznie je ulokować to polecam sprawdzoną mennice skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/ bo też sama w monety złote lokuję oszczędności.

Edited by DominikaD32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×