Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
wybuszek12

W co warto zainwestować?

Recommended Posts

Jeśli mamy własny biznes to warto zainwestować w dobre materiały i podnieść jakość naszych produktów. Takie rzeczy jak płyty egger są niezbędne przy produkcji mebli, a ich dobra jakość sprawi że produkty będą chętniej kupowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad inwestycją deweloperską ponieważ mam odłożone środki. W sieci znalazłam wiele inspiracji osiedlowych, a w nich ten wpis https://house-days.pl/inne/slonecznikowa-wioska-wizualizacja-koncepcyjna-osiedla-przyjaznego-dla-srodowiska/. Współczesna architektura staje przed wyzwaniami, których jeszcze kilka lat temu nie było albo nie brano ich pod uwagę. Obecnie dużo większą wagę przywiązuje się do rozwiązań korzystnych dla środowiska naturalnego, niedrogich w utrzymaniu, po prostu przyjaznych dla swoich użytkowników. Czas lockdownu wyraźnie pokazał, jak istotne jest zapewnienie sobie samowystarczalnego domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że warto zainteresować się kryptowalutami. Nie trzeba jakiegoś ogromnego wkładu na start, a naprawdę można na tym zarobić :) Ja inwestuję również w akcje. To i to robię w aplikacji https://www.wealthseed.eu/ którą bardzo polecam. Łatwo się z niej korzysta. Jest super i dla osób, które inwestują jakiś czas i dla całkiem nowych w tym temacie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam, że w tym niepewnych czasach zdecydowanie wygrywa inwestycja w złoto i srebro które przed dekady skutecznie pozwala utrzymać wartość pieniędzy. Dlatego jeżeli chcecie skutecznie je ulokować to polecam sprawdzoną mennice skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/ bo też sama w monety złote lokuję oszczędności.

Edited by DominikaD32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sztabki srebra uważam za jeden z takich tematów, które długoterminowo muszą przynieść zyski, zerknijcie - https://flyingatom.gold/15-sztabki-srebra Pewnie, że portfel powinien być różnicowany, ale to jest jeden z takich składników, które należy uznać za pewniaka. Mam w tym doświadczenie i wiem, czego można się spodziewać. Podejdziecie do tego rozsądnie, to na pewno wyjdziecie na tym powyżej poziomu inflacji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio zainteresowałam się tematem kryptowalut. Wiem, że największy boom na ten rodzaj waluty już mamy chyba za sobą, ale ostatnio przypadkiem trafiłam na taki artykuł, który mnie zainteresował: https://www.fronda.pl/a/Kryptowaluty-a-zuzycie-energii-Czy-cyfrowe-pieniadze-moga-byc-ekologiczne,206044.html . Powiem szczerze, że wcześniej zbytnio nie zwracałam uwagi na bitcoina i pozostałe kryptowaluty, a tutaj się dowiedziałam jak na przestrzeni ostatnich lat duże metamorfazy się dokonały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja postanowiłam zainwestować w swój biznes. Planuję rozpocząć produkcję koszulek. Szukam dobrego dostawcy folii flex odzieżowej. Znalazłam w wyszukiwarce google taki sklep internetowy https://sklep.lambda.pl/pl/c/Flex-i-Flock/8  Czy ktoś z Was zamawiał coś na tej stronie? Jak wrażenia? ;) podzielcie się proszę opniami 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że jest to pytanie które zadaje sobie wiele osób i ja jestem zdania, że w każdym razie wiele ciekawych informacji zawsze najdziemy w sieci. Na pewno zachęcam was abyście przeczytali wszelkie informacje ze strony https://www.laboratoriuminwestycji.com/dziedziny/ ponieważ to właśnie tam bardzo dokładnie na temat różnych inwestycji napisano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie ciężko podać w co inwestować bo rynki szaleją i sytuacja jest bardzo zmienna. Myślę że warto kierować się opinią rzetelnych portali jak ten  https://assay.pl/blog/slaby-okres-na-gieldzie/ Tam dowiesz się kiedy będą znowu wzrosty na giełdzie i na co zwrócić uwagę. Na pewno dzięki nim łatwiej podejmiesz właściwą decyzję i nie stracisz swoich środków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×