Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
milena12

odkurzacz

Rekomendowane odpowiedzi

Też polecam irobota, bo lubię inteligentne rozwiązania pozwalające zaoszczędzić czas. Takie urządzenie mnie wyręcza w odkurzaniu wszystkich kątów w mieszkaniu, a ja mogę się skupić na tym co lubię najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam robota sprzątającego, ale od Xiaomi - tańsza alternatywa. Może nie ma tych wszystkich super opcji jak oryginalna wersja ale mi bardzo dobrze służy. Więc mogę polecić dla osób mniej wymagających, które po prostu chcą mieć czyste podłogi na co dzień bez konieczności latania non stop ze zwykłym odkurzaczem ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem team iRobot!  Ja używam wersji teoretycznie średniej - i3+, ale wydaje mi się, że mimo braku paru bajerów (np w porównaniu do i7) jest i tak świetnym urządzeniem. Co najważniejsze sprząta dokładnie. A do tego pozwala zaoszczędzić trochę czasu więc mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek metoda, która pozwoliłaby na zachowanie czystej łazienki nawet przez kilka dni z rzędu? Oczywiście, że tak, ale zarówno Ty, jak i inni domownicy muszą stosować się do kilku wskazówek.

 

 

________________________________

Jak utrzymać czystość w całym domu? Kluczowe porady dla każdej pani domu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzacz fajny mam ale z kolei zastanawiam się nad mopem. Tutaj  https://domowe-wnetrze.pl/mop-ze-spryskiwaczem-dlaczego-warto-w-niego-zainwestowac/ czytam o takich ze spryskiwaczem. Faktycznie to taka super sprawa? Ma ktoś z Was takiego mopa i napiszecie co nie co więcej na jego temat? Jak się u Was sprawdza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ostatnio mój odkurzacz się zepsuł i z tego powodu poszukuję nowego sprzętu. Zależy mi na takim, który będzie nowoczesny i dzięki niemu sprzątanie będzie proste i przyjemne. Przypadkowo trafiłem na wpis na ten stronie internetowej https://weselicho.net/art/poznaj-powody-dla-ktorych-odkurzacz-pionowy-jest-doskonalym-prezentem w którym można znaleźć informacje o odkurzaczach pionowych. Podobno to także świetny pomysł na prezent. Zgadzacie się z tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie najlepsze modele odkurzaczy bezworkowych - https://vobis.pl/poradniki/ranking-odkurzaczy-bezworkowych-poznaj-najlepsze-modele . Ten ranking jest naprawdę sensownie zrobiony. Chociaż odkurzacze bezworkowe mają zwykle wyższą cenę początkową, mogą przynieść oszczędności w dłuższej perspektywie. Brak konieczności kupowania worków odkurzacza oznacza mniejsze wydatki na dodatkowe akcesoria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie odkurzacze to super sprawa. Moja znajoma ma i dała mi się chwilę nim pobawić. Naprawdę ułatwia życie. Zwłaszcza jak ma fajne funkcje i jest lekki. Wtedy to aż chce się sprzątać. Szkoda, że nie da się takiego odkurzacza zadbać na cmentarz i z jego pomocą wyprzątać nagrobki. Dzięki takiemu urządzeniu opieka nad grobami w Krakowie byłaby dużo prostsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem konkretnie jakich odkurzaczy poszukujecie, ale mogę wspomnieć tutaj o ofercie https://urzadzeniamyjace.pl/ . Tam znajdziecie np. odkurzacze piorące wiodącej włoskiej marki, które są w dobrej cenie, a jakość mają naprawdę interesującą. Warto stawiać na dobre produkty do sprzątania, bo mogą zapewnić odpowiednie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×