Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
wujas

Opinie Google jako reklama

Recommended Posts

Każda forma reklamy jest dobra dla promocji firmy czy marki. Jednak większość z nas przy wyborze danej usługi lub firmy kieruje się głównie opiniami innych, dlatego warto rozważyć taką formę promocji jak kupowanie opinii Google, sam korzystam z takiego rozwiązania i uważam, że jest na prawdę skuteczne, tutaj możecie sprawdzić ofertę - https://kup-komentarze.pl/produkt/10-opinii-gratis-opinie-google-20/. Dobre opinie przekładają się na lepszy wizerunek firmy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie ja jeszcze takich rzeczy tak naprawdę nie stosowałem więc ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć na ten temat. Za to na pewno mogę każdemu polecić doskonałe moim zdaniem długopisy reklamowe https://dlugopisy-reklamowe.pl/ i myślę, że raczej każdy z nas cieszy się z tak małego ale zarazem ciekawego prezentu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele jest sposobów na reklamę w sieci, nie tylko opinie google. Opinie google niestety potrafią blokować, bądź usuwać opinie, jeżeli algorytmy wykryją próby manipulacji. Dlatego warto też czasami wejść we współpracę z różnego rodzaju portalami. Znajomi wykorzystali taką możliwość i co ciekawe darmową i przekłada im się to na biznes. Zarówno stacjonarnie jak i na zamówienie. Opinie zaczęły same "wskakiwać" i co najlepsze, że są to wiarygodne opinie, gdyż te osoby były tam, algorytm google "zanotował", że klienci rzeczywiście byli w tym miejscu i z pewnością nie zostaną usunięte, ani zbanowane oceny. Dlatego z tymi komentarzami, ocenami i opiniami na mapach google należy uważać.

 

===============--------------------==========================---------------------------============================---------------------------==========================\

https://zakupianki.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×