Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

karolina_bydg

Użytkownicy forum
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

About karolina_bydg

 • Rank

Contact Methods

 • Strona WWW
  https://mojeblonie.pl

Profile Information

 • Płeć
  Female
 1. Medycyna estetyczna

  Ogólnie najlepiej zacząć od depilacji, najlepiej korzystać z Depilacja Laserowa w Katowicach. Później można pomyśleć o bardziej inwazyjnych zabiegach ;-)
 2. Ubezpieczenie domu przy kredycie

  Osobiście korzystam z zaufanego punktu CUK - mają ubezpieczenia nie tylko komunikacyjne, ale również i od podróży, mieszkaniowe i wiele innych. Robią ciekawą kalkulację dostosowaną do naszych oczekiwań i naszych możliwości finansowych.
 3. Jakie macie hobby po pracy

  Oj wiele się ma hobby, jako wyzwolona kobieta mam dosyć ciekawe zainteresowania
 4. Praca tymczasowa

  Praca tymczasowa jak najbardziej. Mam znajomych, którzy zaczynali od pracy tymczasowej przez agencję pracy, a teraz zatrudnieni są na umowę o pracę w tychże firmach w momencie gdzie nowe etaty powstawały w tych firmach, więc nie ma co się przejmować. Minus taki, że oczywiście w przypadku planowania zakupu n kredyt to praca tymczasowa nie bardzo daje duże możliwości.
 5. Promocje

  Ciekawe promocjie w Banku Santander https://www.santander.pl/konto-osobiste-kjc-kdm-2022/
 6. Opinie Google jako reklama

  Wiele jest sposobów na reklamę w sieci, nie tylko opinie google. Opinie google niestety potrafią blokować, bądź usuwać opinie, jeżeli algorytmy wykryją próby manipulacji. Dlatego warto też czasami wejść we współpracę z różnego rodzaju portalami. Znajomi wykorzystali taką możliwość i co ciekawe darmową i przekłada im się to na biznes. Zarówno stacjonarnie jak i na zamówienie. Opinie zaczęły same "wskakiwać" i co najlepsze, że są to wiarygodne opinie, gdyż te osoby były tam, algorytm google "zanotował", że klienci rzeczywiście byli w tym miejscu i z pewnością nie zostaną usunięte, ani zbanowane oceny. Dlatego z tymi komentarzami, ocenami i opiniami na mapach google należy uważać. ===============--------------------==========================---------------------------============================---------------------------==========================\ https://zakupianki.pl/
 7. Apteka internetowa-pomoc

  Ja staram się bezpiecznie poruszać po sieci i często zaglądam na strony, na których niekiedy piszą o różnego rodzaju sposobach oszustw. Dlatego w zakładkach mam stronę https://zakupianki.pl/
×