Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Mniejsza1999

Ciąża i badania genetyczne

Recommended Posts

Badania tak i owszem,ale przede wszystkim dowiadując się ,że jesteśmy w ciąży,trzeba wybrać dobrego,doświadczonego ginekologa.Warto zwrócić uwagę na jego empatyczne podejście do pacjentek,na to na jakim pracuje sprzęcie,jak szybko będziemy mogły wykonać zalecone badania na miejscu.

Dobrym miejscem jest Centrum Medyczne Danea,  http://danea.pl/   w którym pracują fachowcy,profesorowie zajmujący się pacjentem z wielkim zaangażowaniem.Pracują na nowoczesnym sprzęcie,szybko można się do nich dostać na wizytę i szybko otrzymać pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narodziny dziecka to ogromna zmiana dla całej rodziny :) To czas, który trzeba poświęcić w 100% maluszkowi. Tutaj  https://manager24.pl/urlop-ojcowski-najwazniejsze-informacje/ możecie poczytać o urlopie ojcowskim, jaki przysługuje każdemu tacie. Warto go dobrze wykorzystać, pierwsze dni życia dziecka są nie do podrobienia ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się, że w każdej ciąży warto wykonać badania prenatalne. Z wiekiem rośnie prawdopodobieństwo wystąpienia chorób genetycznych dlatego im starsza przyszła mama tym bardziej takie badania są zalecane. I tak ciąża w wieku 39 lat jakie badania najlepiej przeprowadzić? Moim zdaniem test Nifty pro który jest nieinwazyjnym i bezpiecznym badaniem prenatalnym o wysokiej czułości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Badanie Nifty Pro jak najbardziej polecam. Przy niepokojących wynikach testu przesiewowego PAPP-a moja znajoma miała właśnie wykonywany taki test, dzięki niemu udało się uniknąć inwazyjnej amniopunkcji. Więcej o samym badaniu możecie się dowiedzieć ze strony https://www.testdna.pl/badania-prenatalne/test-nifty-pro/ . Test bardzo czuły, na całym świecie wykonany już ponad 9 milionów razy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×