Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
rolando1

Magazyn

Recommended Posts

Ostatnio sprawdzałem wagi magazynowe do 150 kg, które dostępne są na tej stronie https://www.moga.pl/wagi-przemyslowe?max_zakres_pomiarowy=315_2336_316_348_317. Ten zakres pomiarowy byłby najbardziej odpowiedni na mój magazyn. Szczególnie zastanawiam się nad wagą platformową KERN, bez legalizacji, która ma wbudowany akumulator wewnętrzny oraz wyświetlacz LCD z podświetleniem. Może ktoś już korzystał z takiej wagi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarządzanie magazynem to może być prawdziwe wyzwanie. Szczególnie jak mówimy o prężnie działającej firmie, która ma setki zamówień każdego dnia. Najważniejsze jest by przeprowadzić analizę obecnych potrzeb oraz przyszłych celów. Zgromadzone dane będą bardzo pomocne w określeniu typu oprogramowania. Jednym z najbardziej uniwersalnych jest wms - https://www.quantum-software.com/system-wms-pro-qguar/ pozwalający na dostosowanie go do każdych warunków. Pod uwagę trzeba brać takie czynniki jak liczbę realizowanych zamówień, sezonowe szczyty czy metody wysyłki. Cały proces musi być jak najbardziej zoptymalizowany, tak by wydajność wzrosła do określonego wskaźnika.

Edited by lanser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedną z najważniejszych rzeczy jaka jest na magazynie to regały. Nie polecam kupowania regałów z marketu budowlanego tylko ze strony https://www.regaly.biz/  Tam dopiero można dostać regały pod wymiar z najwyższej jakości. Mam takie u siebie w magazynie i sprawdzają się fenomenalnie na małych przestrzeniach 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyposażenie magazynu bardzo ważne;) W wielu przypadkach specjalne urządzenia, narzędzia przemysłowe będą najlepszym zakupem. Również powinniście pomyśleć o wózkach widłowych. Takie maszyny można oczywiście kupić, zarówno nowe jak i używane, ale też w takich firmach jak https://gizo.pl/uzywane/uzywane-podnosniki-osobowe/ można te wynająć. Oprócz wózków widłowych również dostaniecie tu podnośniki osobowe, koszowe, nożycowe. Świetnie sprawdzą się do prac na wysokościach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydował wybudować własny magazyn i nie najmować go dłużej na czas nieokreślony. Zastanawiam się nad metodą budowy i nad opcją szalunków budowlanych. W sztuce budowlanej znajdziemy różne technologie otrzymywania elementów konstrukcyjnych o pożądanym kształcie i rozmiarach. Jedną z nich przeznaczoną do elementów żelbetowych jest szalowanie, lepiej znane jako deskowanie. Najpowszechniej stosowaną jej odmianą jest deskowanie systemowe. Na czym ono polega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie nie każdy z nas chce posiadać na stałem swój magazyn i jak widziałem na stronie https://mojekatowice.pl/is,boksy-magazynowe-w-katowicach,270925,898290.html to faktycznie jest bardzo dobre rozwiązanie tej sytuacji. Ja również na tą chwilę przymierzam się do wynajęcia boksu magazynowego i jestem zdania, że takie rozwiązanie jest niezwykle elastyczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stawiając halę warto zadbać o jej poprawne oznakowania, aby nic nikomu się nie stało. Na stronie https://www.sklepbhpippoz.pl/k3,znaki-bhp-znaki-bhp-techem.html  znajdziecie różnego rodzaju znaki np. ostrzegawcze, informacyjne czy zakazy, które są koniecznie w niektórych przestrzeniach. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, więc będziecie mieć pewność, że kupując je- inwestujecie na bardzo długi czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×