Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Bardzo bym prosiła o pomoc od czy ktoś może mi pomoc na jedzenie i w spłacie zadluzenia za czynsz zostało mi 8000 zł
Bardzo bym prosiła chociaż o 10 zł
MBank
20 1140 2004 0000 3102 7946 8594
Byłabym bardzo wdzięczna
Z góry bardzo dziękuję
Znalazłam pracę ale dopiero wypłatę dostanę na koniec lutego
Bardzo proszę ludzi o dobrym serduszku
Bardzo dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a może warto ochłonąć ... i zastanowić się co jest powodem zadłużania się , bo zadłużanie się to zachowanie nawykowe, lub/i związane z innymi nawykami ..zazwyczaj jest to krzyżowe uzależnienie bo wiesz NA COŚ trzeba pożyczać pieniądze.. skoro rodzina dobrze prosperuje ..czyli nie wiedzi potrzebyt zadłużania się ..a nagle długi są ... nie wiem ale na pewno nie pomaga leczenie objawów choroby, jeśli sama choroba nie jest leczona

Na tej stronie jest opisane co robić jeśli znajdziesz się w krd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast prosic o pomoc obcych rozejzyj sie po mieszkaniu i znajdz cos czego nie uzywasz, mozesz to sprzedac. na https://lombi.com/ w 3 krokach mozesz sprzedaz co masz wartosciowego, to taki lombard online. Plus jest taki ze zalatwiasz wszystko bez wychodzenia z domu. Firma odbiera od ciebie przedmiot i zostawia ci kase, zamiast babrac sie w pozyczkach sprzedaj co masz, znajdz lepsza prace  i powoli krok po kroku splacaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×