Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
martaam

Czy warto jest kupić mieszkanie nad morzem

Recommended Posts

Moim zdaniem warto -  w obecnym kryzysie nadal nieruchomości sa nadal są jedną z lepszych form zainwestowania swoich funduszy. 
Dobrze jest na pewno postawic na mieszkanie deweloperskie, lepszy standard i nizsze koszta urzymania.. Wprawdzie ceny nie są najniższe ale masz pewność,że mieszkanie nie straci na wartości w przyszłości.

Polecam nieruchomosci w Rumii od tego dewelopera:

https://www.inpro.com.pl/ostoja/mieszkania-rumia

Na stronie zobaczysz sobie jego inwestycje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że tak! Obecny rynek nieruchomości oferuje wiele różnych mieszkań zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Jest w czym wybierać, ale oferty cenowo wyglądają różnie - jedne są tańsze, a drugie droższe, dlatego trzeba szukać tego, co sprosta naszym wymaganiom i możliwością. Na Pomoru mamy świetną stronę z ogłoszeniami https://www.dobryadres.pl/ Gdybyście szukali idealnego mieszkania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od tego czy macie odpowiednie środki finansowe, czy macie tam pracę czy chcecie się przenieść z innego krańca Polski. Warto zobaczyć jak wyglądają  nieruchomości na sprzedaż w tym rejonie i czy chcecie mieszkać nad morzem, które bez wątpienia jest piękne o każdej porze roku. Zakup mieszkania to spora inwestycja, zwłaszcza jeśli kupilibyście je np. pod wynajem dla turystów. Możliwości są naprawdę spore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 tego co wiem to na pewno warto inwestować w apartamenty inwestycyjne w Trójmieście takie jak te na osiedlu Modern Tower, gdzie jest nawet przewidziany taras widokowy dla mieszkańców bo widok na morze zapiera dech w piersiach i jest tu niewątpliwym atutem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×