Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
piotrtalikos

Szukam księgowego

Question

Postanowiłem, że odchodzę z etatu bo chcę pracować dla siebie. Szukam księgowego, który pomoże mi przejść od etatowca po przedsiębiorcę. Znalazłem w intrenecie portal znany księgowy - http://www.znany-ksiegowy.pl . Widzę, że reklamują się u nich biura rachunkowe a portal umożliwia sprawdzenie cen w kilku biurach rachunkowych. Chciałbym was spytać czy współpracowaliście już z nimi i poznać waszą opinię o nich? Czy znaleźli dla was biuro rachunkowe i jesteście zadowoleni z podmiotu, który został polecony przez portal znany księgowy? Czekam na info od was.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Można również samodzielnie prowadzić księgowość. Dobrze jest jednak zastanowić się czy coś takiego rzeczywiśćie się u nas sprawdzi. Samodzielne prowadzenie ksiegowości bywa trudne, łatwo jest się pomylić w wielu kwestiach. A to może skutkować poważnymi karami finansowymi ze strony urzędu skarbowego:

https://epszczyna.pl/aktualnosci/art-obsluga-ksiegowa-przez-biuro-rachunkowe-na-czym-polega-i-co-wchodzi-w-jej-sklad,1712

Od siebie polecam jednak zdecydować się na usługi profesjonalnego birua rachunkowego. Na stronie jest opisane na czym polega taka obsługa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×