Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pebs

Nowy czy używany sprzęt gastronomiczny

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nowe!

Cenowo wychodzi drożej, ale... jakościowo i na lata na pewno.

Z używanym sprzętem bywa róznie. Mozesz trafić naprawdę dobrze, ale mozesz również trafić nieciekawie i mieć problemy z częstymi naprawami. Nowy sprzęt jest bezpieczniejszy pod kątem gwarancji. Nie wiesz poza tym jak była używana przykładowow używana kuchenka gastronomiczna.

Ze swojej strony polecam zajrzeć sobie tutaj ---> https://www.gastropuls.pl/edenox Jest to dobra hurtownia gastronomiczna, w której powinni Ci wycenić sprzęt do Twojej restauracji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nowy sprzęt agd jest lepszym pomysłem. Podstawowym zakupem będzie lodówka. Przecież musimy mieć gdzie przechowywać żywność i napoje. Na rynku dostępnych jest wiele modeli z różnych półek cenowych, oferujących na przykład funkcję robienia kostek lodu, tworzenia list zakupów na wbudowanym ekranie, a nawet wysyłania ich do firm, które przywiozą nam produkty do domu. W sieci znalazłam wiele nowoczesnego sprzętu agd od samsunga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież zależy, o czym konkretnie mówimy. Wiadomo, że jeśli chodzi o porządne sprzęty gastronomiczne, to przede wszystkim liczy się bezpieczeństwo. Najważniejsze to zawsze wybierać takie rozwiązania, z których będziecie w pełni zadowoleni. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli macie kuchenkę gazową na naboje, to powinniście stawiać na tak sprawdzone akcesoria jak  https://allegro.pl/produkt/naboj-gazowy-alpen-tiross-ts-700-0b922335-f213-4dbf-a305-6eaa00524c22  Podejdźcie do tego tematu na poważnie, bo to bardzo istotna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×