Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
grazynakowalewska

Na co proponowali Wam kredyt?

Rekomendowane odpowiedzi

Albo przynajmniej zakup na jakieś "atrakcyjne" raty?!?

Teraz to chyba na wszystko próbują wcisnąć jakąś pożyczkę, a jak sie działa pod wpływem impulsu to łatwo zrobić głupotę... Ja prawie dałabym się namówić na dodatkowy kredyt pod materiały budowlane, bo nam brakowało płytek do wykończenia wszystkich pomieszczeń - na szczęście się opamiętałam i nie dołożyłam sobie ciężaru, tylko odkładałam i zrobiłam wszystko później. Ceny może i poszły nieco w górę (jak wszystko), ale przynajmniej nie mam topora nad głową :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma czytanie umów do propozycji składanych przez "życzliwe" banki?!?

Po prostu na pewnym etapie brakowało $$$ na materiały z https://www.feldhaus.pl/pl/produkty/25/plytki-ceglopodobne ale zrobiliśmy tak, że z wykończeniem po prostu poczekaliśmy te kilka(naście?) miesięcy i tyle - byle tylko NIE brać kredytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na współczesnym rynku finansowych są bardzo nowoczesne rozwiązania w postacie pożyczek pozabankowych, które są udziela bez potrzeby zastawiania majątku. Każdy pełnoletni obywatel polski może pożyczyć nawet do 15 000 złotych, wszystko, co jest potrzebne to połączenie z siecią Internet i numer PESEL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×