Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
tunia

Biuro rachunkowe w Łodzi

Recommended Posts

Rozglądam się obecnie za dobrym biurem rachunkowym w Łodzi. Jaką firmę byście polecili? Do niedawna księgowość prowadziła mi prywatna księgowa ale nie bylam zadowolona z jej usług bo ciągle miała jakieś pomyłki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednym z większych biur rachunkowych obsługująca firmy z terenu województwa łódzkiego jest Polski Instytut Księgowości
https://pik-ksiegowosc.pl/ - na stronie jest kontakt.
Oferuje ona kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatków, obsługi kadrowo - płacowej. Biuro to organizuje dział finansowo-księgowy który sprawnie zarządza finansami tego małego jak i dużego przedsiębiorstwa.

Na początku funkcjonowania mojej firmy samodzielnie prowadziłem księgowość. Potem jednak zaczęła zajmować mi więcej czasu tak więc zdecydowałem się na skorzystanie z usług biura.

Biuro jest ubezpieczone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowadzenie księgowości jest zadaniem ważnym w każdej działalności gospodarczej. Prowadzenie możemy zlecić zewnętrznej firmie. Jak ostatnio szukałem odpowiedniej księgowości dla siebie to trafiłem na stronę  https://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone-uslugi/ksiegowosc/ Jest to księgowość Rzeszów, co myślicie odnośnie propozycji tej firmy?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zerknijcie sobie jeszcze Aforti Ac bo oferuje właścielom przedsiębiortw możliwość usprawnienia ich potrzeb księgowych. Od płac po kadry firma zapewnia narzędzia i wskazówki, które pomogą właścicielom biznesów odnieść sukces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×