Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Konstancjagarstka

Proszę o pomoc dla samotnej matki

Recommended Posts

Witam jestem matką samotnie wychowującą czwórkę dzieci . Chciałabym podzielić się z państwem kawałkiem mojej historii. Mieszkam w starym poniemieckim domu wraz z czwórką moich dzieci , niestety nie mamy ogrzewania. W domu jest zimno szczególnie gdy przychodzi okres zimowy . Utrzymujemy się że świadczeń rodzinnych oraz alimentów na dzieci . Staram się robić wszystko aby moim dziecią niczego nie brakowało jednak jest to bardzo trudne przy tak ograniczonych środkach,  które tylko pozwalają na opłacenie rachunków i żywność. Dla tego nie stać mnie na zrobienie centralnego ogrzewania , ponieważ jest bardzo kosztowne . Jest mi bardzo ciężko i nie mam do kogo zwrócić się o pomoc . A marzę o tym żeby moje dzieci miało ciepło wracając do domu . Dlatego bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc dla mnie i moich dzieci bo one są dla mnie najważniejsze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, W takim wypadku 2000 zł które na pewno Pani bierze na dzieci nie starczy na remont. Alternatywą jest zbiórka na remont na portalach społecznościowych typu siepomaga, pomagam czy zrzutka albo poproszenie w Urzędzie Miasta o inne komunalne mieszkanie które będzie miało CO. Matce z 4 dzieci nie odmówią i to najtańsza opcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×