Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Fabio

Zmiana opłat i prowizji w Idea Banku od 01.03.2019 r.

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy kto prowadzi działalność gospodarczą chwalił sobie przelewy z 0 zł i darmowe prowadzenie rachunku w koncie Firma to Ja Idea Banku. Od marca 2019 wprowadzane zostaną zmiany w cenniku na szczęście przelewy przez Internet będą wciąż za 0 zł. Ci z przedsiębiorców którzy mają konto firmowe dłużej niż 2 lata i nie opłacają z niego ZUS będą płacić za rachunek "Firma to Ja" 15 zł miesięcznie. Z opłaty za ten rachunek zwolnieni będą też klienci którzy mają leasing w Idea Banku.

Na szczęście nie jest to jakiś wygórowany warunek opłata ZUS chyba że ktoś ma kilka kont firmowych...

Dokładnie zmiana wygląda tak:

Cytat

Opłata za prowadzenie Konta Firma To Ja, Konta Branżowego lub Konta Przedsiębiorczy Radca Prawny wynosi bezwarunkowo 0,00 PLN przez 24 miesiące od otwarcia rachunku. W kolejnych miesiącach opłata wynosi 0,00 PLN pod warunkiem:
- wykonania przelewu do ZUS z tego rachunku w danym miesiącu kalendarzowym
       lub
- posiadania na koniec danego miesiąca kalendarzowego aktywnej umowy leasingu zawartej z Idea Getin Leasing S.A. przy założeniu, że umowa o ten rachunek została zawarta w momencie zawierania umowy leasingu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×