Skocz do zawartości
Gość Rafał

Nie jestem wstanie uregulować należność

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafał

Powoli tracę kontrolę nad racjonalnym myśleniem wpadłem w pętlę zadłużenia i nie widzę iskierki nadziei najgorsze jest to że przez moje kłamstwa pogorszyłem swoją sytuację finansową  i nie potrafię znaleźć logicznego wyjścia jestem już tak zdesperowany że założyłem profil na stronie zrzutka jak mówią nadzieja umiera ostatnia . Naprawdę nie wiem co mam zrobić żeby poukładać swoje finanse wziąłem kredyt pod zastaw mieszkania dostałem 30 tys zł rodzice pomogli również pożyczyli 30 tyś zł  sądziłem że to wystarczy myliłem się mam ogromny mentlik w głowie mój problem polega na tym że część moich długów została sprzedana możliwe że zamiast nowej firmie która przejęła dług zapłaciłem poprzednij firmie a ta nie poinformowała kolejnej firmy miałem 9 pożyczek wiem dużo zostałem oszukany przez panią mecenas byłem u prawnika według niego chodziło o przejęcie za grosze mieszkania niestety prawnik był mało zainteresowany pomocą dostarczyłem mu wiele informacji według niego za mało żebym mógł zażądać zadość uczynienia za poniesione straty a zaznaczam że miałem dowód nieuczciwości w postaci SMS pani mecenas która przez kilka miesięcy miała moje dokumenty np Akt notarialny mieszkania miałem podpisać umowę pożyczki w ciągu dwóch dni a czekałem kilka miesięcy próbując odzyskać dokumenty teraz minęło już trochę czasu spłaciłem cześć długów potrzebuje porady co robić dalej mam kredyt pod zastaw mieszkania masę windykacji grozi mi kolejny komornik naprawdę nie wiem co robić nie jestem wstanie uregulować zobowiązań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafał

Mając na myśli swoje kłamstwa miałem na myśli udawanie przed rodziną że wszystko jest ok może gdybym powiedział wcześniej jakie mam problemy nie musiałbym teraz szukać pomocy poprostu życie dało mi porządnie w kość zbyt późno zrozumiałem że łatwo mnie owinąć w palec zostałem kilka razy oszukany ale się nie poddaje szukam poprostu porady małej iskierki nadziei

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Mieszkanie jest na ciebie? Niestety możesz liczyć się z jego stratą na poczet długów

2. Intercyzę jeżeli jesteś w związku małżeńskim trzeba było robić wcześniej

3. Możesz ogłosić upadłość konsumencką ale mieszkanie ci przepadnie

4. Kredyty przedawniają się po 3 latach

5. Możesz uznać długi , iść do roboty i je uczciwie spłacić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z doświadczenia powiem: opcja nr. 5. Intensywna praca i spłacanie. Bywa, że jakaś firma czy bank umorzą wówczas część zadłużenia (nie koniecznie). Bądź co bądź trzeba być uczciwym i mieć honor. Nie jednemu człowiekowi noga się powinęła i wpadł w pętlę długów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.