Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pebs

Inwestowanie w nieruchomości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz inwestować w nieruchomości to dobrze będzie jak skorzystasz z wsparcia doświadczonych ludzi na przykład biura nieruchomości. Na śląsku skieruj się tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ bo to rzetelny partner z wieloletnim doświadczeniem. Pomogą ci znaleźć nieruchomość, zajmą się jej zarządzaniem czy sprzedażą. Z nimi obędzie się bez problemów i strat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księga wieczysta jest swego rodzaju dowodem osobistym nieruchomości.  Powinna odzwierciedlać rzeczywisty (tzn. aktualny) stan prawny nieruchomości. Tak długo jak nieruchomość nie jest przedmiotem transakcji lub obciążeń, tak długo wpisy w księdze wieczystej nie są aktualizowane. 

 

 

__________________________________

sprawdzanie księgi wieczystej

Edytowane przez ruby.schroeder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio rozmawiałam ze znajomymi i opowiadał mi, że zaczyna inwestować w nieruchomości, że to jedyna pewna inwestycja. Poszukałam trochę w Internecie i znalazłam ofertę apartamenty koszalin. Planują rozpocząć budowę apartamentów nad morzem i pomyślałam, żeby oprócz inwestycji zacząć wynajmować taką nieruchomość. Co myślicie o moim pomyślę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwestowanie w nieruchomości też mnie niedawno zainteresowało bo chcę zainwestować w apartament inwestycyjny na osiedlu Modern Tower w Trójmieście, to idealne miejsce pod wynajem biznesowy a w tej inwestycji mogę liczyć na wsparcie w zarządzaniu najmem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że dobrą inwestycją są nieruchomości np apartament z tarasem na sprzedaż mikołajki i wynajem go może okazać się przyszłościową inwestycją. Inwestowanie w apartamenty na Mazurach to nie tylko korzyści krótkoterminowe, ale także długofalowe. Region ten stale rozwija swoją ofertę turystyczną, inwestując w nowe atrakcje, szlaki turystyczne i udogodnienia. Dlatego właściciele apartamentów na Mazurach mogą liczyć na ciągły wzrost zainteresowania turystów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz inwestowanie w takie nieruchomości jest bardzo powszechne. Obecnie popularne są nieruchomości w Hiszpanii, w postaci letnich domów lub apartamentów na południowym wybrzeżu. Można znaleźć kilka stron internetowych oferujących tego typu nieruchomości, przykładem jest https://hiszpanianieruchomosci.pl/. Co sądzicie o takiej formie ulokowania kapitału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×