Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
lucar

kancelaria - help

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kancelarii, aby doradzić się w kwestii pewnych spraw rodzinnych - nie chcę tutaj o tym pisać, może założę kiedyś o tym temat.

Dzięki za każdą propozycję - liczę na szczera pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2018 o 13:33, lucar napisał:

Szukam kancelarii, aby doradzić się w kwestii pewnych spraw rodzinnych - nie chcę tutaj o tym pisać, może założę kiedyś o tym temat.

 a może to: https://www.i-kancelaria.pl/o-kancelarii/

 

Dzięki za każdą propozycję - liczę na szczera pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od spraw rodzinnych najlepszy jest mecenas Budrewicz. On zajmował się rozwodem mojej siostry. Jest mega ostry na sali sądowej dlatego naprawdę dużo potrafi wywalczyć dla swojego klienta. Jeśli chcesz szybko uporzadkować swoje sprawy to polecam zdać się na jego pomoc. Na pewno nie pożałujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzie szukając pomocy na forach nie podają nawet żadnych szczegółów? Czy oni myślą, że każdy mieszka w tym samym mieście co oni czy co? Bo serio nie rozumiem. Ja mieszkam w Gliwicach i własnie tutaj mogę doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak. To dobrzy adwokaci, mają dużą wiedzę, no i wieloletnie doświadczenie, więc jak coś to tylko z tego rejonu znam włąśnie ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×