Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
pozyczkowy

Usługi prawnicze

Recommended Posts

Od spraw rodzinnych dobry jest mecenas Budrewicz. Moja siostra zdecydowała się na jego pomoc przy rozwodzie. Jest bardzo skuteczny,. Bardzo szybko doprowadził do ugody i rozwodu bez orzekania o winie. Poza tym pomógł jej wywalczyć dośc wysokie alimenty. Zgłoś się do niego, na pewno pomoże. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Twoim miejscu zanim udałabym się do kancelarii prawniczej poszukałabym wypowiedzi prawników w tym temacie online. Mówię oczywiście o poczytaniu for, stron czy blogów prawniczych. Jeśli chcesz spotkać się z prawnikiem warto najpierw przygotować się do rozmowy, żeby wiedzieć o co dokładnie pytać. 

 

 

Blog o prawie - https://pewny-prawnik.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o prywatne sprawy rodzinne to szukasz prawnika, adwokata czy radcy prawnego? Ja właśnie nie orientuje się w tym temacie, czym różnią się te osoby. Najlepiej przeczytać bloga prawnego i artykuł poświęcony temu tematowi https://pewny-prawnik.pl/blog/81/adwokat-radca-prawny-notariusz-mecenas-czyli-kto-jest-kim-w-swiecie-prawa. Na pewno łatwiej wszystko zrozumieć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielu z nas nie widzi różnicy między radcą prawnym a adwokatem. Jednak pod kątem prawnym, to dwa zupełnie odrębne zawody, które regulują inne przepisy. Dla poznania więcej szczegółów możesz wejść na tę stronę, zobacz więcej. Znajdziesz tu szereg informacji na temat tego, w czym pomoże ci adwokat, a w czym radca prawny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto korzystać z doradztwa prawnego, w kwestiach, w których nie wiemy jak można postąpić zgodnie z naszymi prawami, ale też żeby nie naruszyć ogólnych norm i dobra drugiej osoby. 

_______________________________________________________________________________________

nagana w pracy

Edited by dooley.cortney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, niektóre kancelarie świadczą takie usługi jak porady online. Kancelaria http://kurek-partners.com/kredyt-frankowy-uniewaznienie-umowy/ oferuje porady przez kontakt mailowy czy telekonferencje. Teraz niestety nie ma co ryzykować jeśli chodzi o kontakt osobisty. Myślę jednak, że przez telefon czy maila można bez problemu zasięgnąć porady prawnika. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam zorientowac sie jakie jest doswiadczenie danej kancelarii prawniczej. Nie ma sie co tutaj tak do konca sugerować kosztami, bo może być to złudne. Nie chcę tutaj opisywać sytuacji, ale ostatnio problem w sprawach rodzinnych miała bliska mi osoba. I postanowiła skorzystać z usług tego prawnika:

https://cpkoscielniak.pl/

Do którego kontakt dostała z polecenia. Doświadczony radca prawny, rzeczywiście zainteresował się sprawą oraz wykazał sie widzą. Co najważniejsze udziela kompleksowych porad w prostym jezyku, tak wiec sytuacja chociaż początkowo skomplikowana, stała się o wiele bardziej zrozumiała po poradzie.

Tak wiec mogę polecić. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frankowicze na pewno też tutaj https://kancelariafrankowicza.pl/ mogą uzyskać skuteczną pomoc, jeśli chodzi o umowy zawierające klauzule niedozwolone. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, poczytać co oferują i zdecydować się na tego typu rozwiązanie. Nie da się ukryć, że przede wszystkim należy stawiać na profesjonalne rozwiązania, bo dzięki temu można wiele zyskać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli jesteśmy w sytuacji, gdy konieczne jest uzyskanie porad prawnych w sprawach, które regulowane są obowiązującymi w Polsce przepisami prawnymi, najlepiej zwrócić się do kancelarii, a nie podejmować działań na własną rękę. 

_______________________________

upadłość konsumencka Częstochowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawo to skomplikowana działka, ciężko się w tym rozeznać i nie pomylić, dlatego sięga się po wsparcie adwokatów, którzy się na tym znają. Na przykład kwestie rodzinne jak przyznanie kontaktów z dziećmi i to, jakie są przy tym regulacje. W tym artykule http://poradypanidomu.pl/dzieci/jak-powinny-byc-regulowane-kontakty-dziecka-z-ojcem/  można więcej o tym przeczytać i się po prostu dowiedzieć, jak powinno to wyglądać od strony formalnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo, ze porzadny prawnik to podstawa, bez niego ani rusz, bo czlowiek wcale nie ma wiedzy o tych wszystkich kruczkach prawnych... Mi bardzo pomogla pani mecenas Weglowska ze Szczecina. Prowadzila moja sprawe rozwodowa i potem z nia udalo mi sie wywalczyc alimenty dla syna.  Super kobieta z ogromna wiedza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się również, że przy sprawie rozwodowej w dużej mierze może pomóc nam jedna z agencji detektywistycznych z Częstochowy https://agencja-arcanus.pl/. W postępowaniu w sprawie o rozwód detektywi najczęściej są powoływani jako świadkowie. Pozwala to sądowi zapoznać się z informacjami, które detektyw uzyskał w toku wykonywania zleconego mu zadania. Oprócz tego możliwe jest zawnioskowanie o przeprowadzenie dowodu z dokumentów w postaci zdjęć, nagrań oraz końcowego sprawozdania przygotowanego przez detektywa w ramach świadczenia usługi detektywistycznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to ma być rozwód to zerknij tutaj https://www.mindykowski.pl/  . Z doświadczenia wiem, że dobry i skuteczny mecenas podczas rozwodu to podstawa. A mecenas Michał Mindykowski zna się na temacie. Mi pomógł uzyskać rozwód szybko i skutecznie. Do tego przygotował mnie do rozprawy, powiedział co i jak, dzięki czemu stres było dużo mniejszy. Wiem, że działa na terenie całego Trójmiasta także osobom z tych okolic polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że każdy z nas ma inną sprawę. Trzeba więc szukać prawnika, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Przede wszystkim trzeba sprawdzić czy dana kancelaria zajmie się nasza sprawą. Właśnie dlatego na spokojnie należy dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Można np. tutaj https://www.adwokatlisek.pl/uslugi sobie zerknąć. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×