Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Robinson

Dla zadłużonych - pożyczka prywatna

Recommended Posts

Guest Robinson

Jak ktoś ma opóźnienia w spłatach dobrze poszukać pożyczki u prywatnych inwestorów, którzy mogą zaakceptować opóźnienia. Warto spróbować na tej stronie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

wedlug mnie takie pozyczki sa bezpieczne ale trzeba tez wiedzieć od kogo brać takie pożyczki.Np ja jednak wolę brać od extraportfel. Tam nie wymagają praktycznie żadnych formalności. Dają szybkie i wygodne w spłacaniu chwilówki. Pierwsza pożyczka to nawet 3000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam . https://www.extraportfel.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TomekR

Możesz spróbować zainteresować się pożyczkami z Financial Home, ale nie wiem czy zadłużenie u nich przejdzie. To porządna firma, sprawdzają klientów i chyba chcą zapewnić i sobie i innym pożyczkobiorcom bezpieczeństwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesli masz zadłużenie i chciałabyś je spłacić to zerknij sobie jeszcze na produkt rapida money z Kredyt123 https://kredyt123.pl/rapida-money . Udzielają gwarantowanych pożyczek dla osób zadłuzonych. W ciągu 24 godzin wydają decyzje o pożyczkach do 25 tysięcy złotych na okres nawet 60 miesięcy. Minimum formalności, jasne i uczciwe warunki i brak ukrytych kosztów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Pożyczę prywatnie kwotę do 15000 złotych na dowolny cel. W tym na spłatę zobowiązań. Nie sprawdzam żadnych baz, nie potrzebuje potwierdzenia dochodów. Pożyczam ja osobiście, nie parabanki czy banki. Procent jaki chcę od pożyczonej kwoty to 20% + mają Państwo możliwość spłacenia w ratach na okres nawet 24 miesięcy. Przykładowo przy kwocie 15000 złotych przy maksymalnym okresie kredytowania kwota do oddania wynosi 18000 złotych z ratą 750 złotych miesięcznie. Dla własnego pośrednictwa pożyczkę udzielam przez zaufany duży portal specjalizujący się w pożyczkach prywatnych: http://pozyczprywatnie.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×