Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Kasej

Skok Stefczyka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasej

Witam serdecznie,

Jestem po wstępnej rozmowie ze Skokiem odnośnie konsolidacji 3 pożyczek na kwotę 3 tysięcy złotych (w których opóźnienia w spłacaniu nie przekraczają 30 dni i powstały tylko i wyłącznie z mojej niewiedzy oraz złych informacji które otrzymywałem i w placówce Santandera oraz na infolinii, dowiedziałem się o nich dopiero po pobraniu raportu BIK) oraz dobraniu 30 tysięcy gotówki. Dodatkowo mam już spłacone zadłużenie z PKO które wykupił kruk, spłata beż żadnych opóźnień (jeżeli chodzi o kruk)

Kwota zarobków z 3 ostatnich miesięcy netto: 3500 zł (umowa na czas nieokreślony od 13.04.2015)

Wydatki: 800 zł mieszkanie, raty 400 zł

Wstępna weryfikacja w placówce przeszła bez szwanku, następnie dokumenty trafiły do centrali w dniu wczorajszym mniej więcej o godzinie 11. O godzinie 16:00 dostałem telefon odnośnie małych komplikacji, analityk zażyczył sobie potwierdzenie spłaty prokury (w tym przypadku Kruk), oczywiście takowe doniosłem w dniu dzisiejszym o godzinie 9:00. Pytanie moje, jakie są szanse że sama weryfikacja przejdzie pomyślnie? BIK aktualnie na poziomie 50/100, pani w banku powiedziała że ocenia szanse na 80%. Miał może ktoś podobną sytuację do mojej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKOK-i są objęte nadzorem jak banki. Czy warto brać tam kredyty? To zależy. Jeśli szukasz najtańszej oferty na rynku, to pewnie nie. Ale jeśli masz gorszą zdolność, słabszą ocenę w BIK, miałeś jakieś problemy, to zamiast szukać na rynku pozabankowym SKOK-i będą bezpieczniejsze i tańsze niż parabanki. 

Co prawda większość ma analizy podobne do bankowych ( szczególnie Stefczyk) ale nadal są one bardziej przychylne, elastyczne. A SKOK-ów nadal trochę mniejszych, regionalnych jest. Np. Progress, Wisła, Szopienice, można poszukać w swojej okolicy jeśli mamy gorszą sytuację i coś uda się być może uzyskać. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2018 o 12:12, Gość Kasej napisał:

Witam serdecznie,

Jestem po wstępnej rozmowie ze Skokiem odnośnie konsolidacji 3 pożyczek na kwotę 3 tysięcy złotych (w których opóźnienia w spłacaniu nie przekraczają 30 dni i powstały tylko i wyłącznie z mojej niewiedzy oraz złych informacji które otrzymywałem i w placówce Santandera oraz na infolinii, dowiedziałem się o nich dopiero po pobraniu raportu BIK) oraz dobraniu 30 tysięcy gotówki. Dodatkowo mam już spłacone zadłużenie z PKO które wykupił kruk, spłata beż żadnych opóźnień (jeżeli chodzi o kruk)

Kwota zarobków z 3 ostatnich miesięcy netto: 3500 zł (umowa na czas nieokreślony od 13.04.2015)

Wydatki: 800 zł mieszkanie, raty 400 zł

Wstępna weryfikacja w placówce przeszła bez szwanku, następnie dokumenty trafiły do centrali w dniu wczorajszym mniej więcej o godzinie 11. O godzinie 16:00 dostałem telefon odnośnie małych komplikacji, analityk zażyczył sobie potwierdzenie spłaty prokury (w tym przypadku Kruk), oczywiście takowe doniosłem w dniu dzisiejszym o godzinie 9:00. Pytanie moje, jakie są szanse że sama weryfikacja przejdzie pomyślnie? BIK aktualnie na poziomie 50/100, pani w banku powiedziała że ocenia szanse na 80%. Miał może ktoś podobną sytuację do mojej?

Obecnie procesować wniosek w SKOK można na odległość, przez telefon, potem dosłać dokumenty na mail i dopiero na koniec umówić się na podpisanie umowy w oddziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w przypadku SKOKU jest to, że dają SMSY oraz telefony, że czeka na ciebie gotówka, a jak dojdzie co do czego to i tak ci jej nie dadzą :) 

Tak było u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowa gotówka? Problematyczna historia kredytowa? Zagraniczny dochód? U nas nie ma ograniczeń!
Procesowanie online, wypłata w kasie w wybranym przez Ciebie mieście w całej Polsce!
Oferty promocyjne, system rekomendacyjny i wiele innych! Sprawdź nas!
 
Proces online, pomożemy Ci ze wszystkim. :)
 
Kontakt  email simpleecash23@gmail.com
Nie jesteśmy parabankiem!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×