Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Rozpoczynam nowy wątek, bo chciałem się poradzić Was w sprawie dosyć dla mnie ważnej. Mianowicie chodzi o to,czy Waszym zdaniem kosmetyki naturalne są odpowiednim prezentem dla narzeczonej na urodziny? Ja jestem z jednej stroną osobą dosyć twardo stąpającą po ziemi. Ponadto uważam że najlepsze są prezenty natury praktycznej, to znaczy takie, które będą w stanie posłużyć danej osobie trochę dłużej niż kilka dni, może kilka tygodni, a nawet miesięcy. Mam o tyle ułatwione zadanie że moja narzeczona ma lekkiego bzika na punkcie dbania o własne zdrowie. Regularnie dba o lekturę fachowych czasopism i portali internetowych, na których można znaleźć informacje tyczące się nowoczesnych kosmetyków. Ja w kazdym razie liczę na nowoczesne rozwiązania i jakiś czas temu nawet postanowiłem zrobić research w necie. Ostatecznie wyszło na to, że do gustu przypadła mi oferta takich kosmetyków - https://www.naturativ.pl/. CHciałem w związku z tym zapytać, jakie jest Wasze zdanie na temat tego typu kosmetyków, czy również uważacie je za wartościowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie kosmetyków na prezent jest moim zdaniem bardzo ryzykownym pomysłem. Nie tylko możesz nie trafić pod kątem rodzaju jej cery czy składników, których jej skóra nie toleruje, ale też możesz ją zawieść, że nie podarowałeś jej czegoś osobistego. Romantyczny wypad, biżuteria - pomyśl, co może ją pozytywnie zaskoczyć?

A jeśli problemem są pieniądze (chociaż dobre kosmetyki też nie są tanie, bo chyba nie zamierzałeś kupić np. kremu do rąk?), możesz pomóc sobie pożyczką ratalną albo chwilówką. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy cię na nią stać, zapoznaj się z artykułem: http://gazetapowiatowa.pl/poradniki/prawo-poradniki/chcesz-wziac-pozyczke-ratalna-sprawdz-cie-nia-stac/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×