Jump to content
Sign in to follow this  
perrto

Cena okularów korekcyjnych w optykach internetowych

Recommended Posts

Czy dostrzegacie jakieś negatywy przy zakupie okularów korekcyjnych u optyków internetowych? Jak nie trudno się domyślić ceny są bardzo atrakcyjne, a dodatkowo na forum http://tuokulary.pl/ czytałem, że takie sklepy nie robią problemów przy zwrotach nawet kilku par. Macie jakieś doświadczenia przy zakupie oprawek w ten sposób?

Edited by perrto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zdecydowałabym się na zakup okularów u optyków internetowych. Tylko w salonie stacjonarnym możemy liczyć na właściwe dopasowanie okularów nie tylko do naszej wady wzroku, ale też do kształtu głowy i twarzy. Ponadto, soczewki okularowe muszą być odpowiednio wycentrowane, inaczej mogą powodować pogorszenie problemów ze wzrokiem. Nie warto kusić się na niższe ceny!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceny w każdym sklepie naprawdę zależą. Możesz kupić bardzo tanie okulary, ale prawdopodobnie nie będą Ci pasować. Następnie możesz sprawdzić niektóre sklepy, gdzie mogą ci pomóc lepiej, ale cena będzie wyższa niż pierwszy wybór. Najlepiej odwiedzić miejscową optykę, gdzie doświadczeni ludzie pomogą ci wybrać najlepsze okulary. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupie online, po prostu wypróbuj niektóre portale typu cashback (tipli.pl), gdzie przesyłają ci procent swojego zakupu z powrotem do portfela.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 20.06.2018 o 09:04, Nhita napisał:

Nie zdecydowałabym się na zakup okularów u optyków internetowych. Tylko w salonie stacjonarnym możemy liczyć na właściwe dopasowanie okularów nie tylko do naszej wady wzroku, ale też do kształtu głowy i twarzy. Ponadto, soczewki okularowe muszą być odpowiednio wycentrowane, inaczej mogą powodować pogorszenie problemów ze wzrokiem. Nie warto kusić się na niższe ceny!

A ja ogólnie jestem innego zdania. Moim zdaniem jak najbardziej opłaca się kupować okulary u optyków internetowych:

jest o wiele taniej

mamy pewność, ze kupujemy oryginalne oprawki jeśli sklep jest autoryzowany

poza tym zmierzyć dany model możemy jak najbardziej w salonie, prawda? 

Ostatnio zamawiałam oprawki tutaj: https://aurum-optics.pl/c/5677/miu-miu-damskie-okulary-przeciwsloneczne.html I jestem ogólnie zadowolona. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soczewki są dużo lepsze i wygodniejsze, dobrze dobrane nie podrażniają oczu i nie powodują wysuszania. Ja jestem zadowolony i moje oczy też a noszę obecnie soczewki 24 to takie których nie trzeba zdejmować na noc, nosi się je 30 dni i 30 nocy na spokojnie. Nie powiem często zdejmuje ale wiem, że nie mam takiej konieczności. Dużo spokojniej się wtedy imprezuje czy zasypia na kanapie przed telewizorem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceny są różne zależy od tego jaką masz wadę wzroku i jaką moc mają mieć Twoje okulary. Ja kupiłem okulary korekcyjne przez internet. Miałem niewielką wadę więc spokojnie mogłem zamówić je w sklepie internetowym https://www.twojesoczewki.com/ i żona moja niedawno też zamawiała dla siebie. Ona chciała okulary do komputera akurat bo wady nie ma więc kupiła po prostu zerówki z odpowiednią ochroną przed szkodliwym działaniem promieniowania monitora na oczy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×